2733
2739
عنوان

مادرشوهرم وقتی به بچم شیر میدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 27175 بازدید | 259 پست
چقد ادم چندشی هستی تو اه

خواهش میکنم همچنین شما 

این همچنین شما توهین و بی ادبی نیستا تیکه کلاممه 

دیگه هرکسی هرچی بگه من اینو میگم ، خوب یا بد 😁

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
خواهش میکنم همچنین شما  این همچنین شما توهین و بی ادبی نیستا تیکه کلاممه  دیگه هرکسی هرچ ...

واسم مهم نیس یکی مث شما چی بهم بگه کسی که نصف این تاپیک جز حرف الکی زدن هیچی نگفته ی دقیقه پیاماتو بخون انگار ی مرد هیز یا ی زن..... نوشته اینارو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسم مهم نیس یکی مث شما چی بهم بگه کسی که نصف این تاپیک جز حرف الکی زدن هیچی نگفته ی دقیقه پیاماتو ب ...

عزیزم متاسفم که همچین حسی بهت دادم 

بالاخره هر شخصی یه تایمی در طول روز شیطنت داره 

متقابلا برای منم مهم نیست دیگران چی میگن وگرنه نمیتونستم زندگی کنم بعلاوه اینکه هر کسی یه شخصیتی داره و شخصیتش به دیگران ربطی نداره 

خیلی زشته که راحت بخواهی قضاوت کنی 

بزرگ میشی یاد میگیری گلم 😘😘

بازم اگر خواستی بیشتر یه نفرو بشناسی بیشتر باهاش صحبت کن و کمتر قضاوت

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
عزیزم متاسفم که همچین حسی بهت دادم  بالاخره هر شخصی یه تایمی در طول روز شیطنت داره  متقا ...

عزیزم من بزرگی رو به سن نمیدونم و اینکه 20سالمه خیلیم کوچیک و نوجوون نیستم..و اینکه شیطنت جا داره مکان داره حرفایی ک شما میزنی اصلا ب موضوع تاپیک ربط نداره و خیلی بد بودن خیلی..حرف های جنسی زدن اونم تو یه سایت عمومی شیطنت نیست..و درباره قضاوت جوری رفتار نکنید که مورد قضاوت بد قرار بگیرین نمیشه من برم دزدی کنم بگم ای مردم قضاوت نکنید(مثال بود)هر حرفی جایی داره و حرف های شما مخالف قوانین سایتم هست مطمئنا نی نی یار پست های شمارو.ببینه قطع دسترسی میشید

2731
عزیزم من بزرگی رو به سن نمیدونم و اینکه 20سالمه خیلیم کوچیک و نوجوون نیستم..و اینکه شیطنت جا داره مک ...

این نظر شماست ، حرف های من توی این سایت به گونه ای هست که به شخصه فکر میکنم در جمع خانم ها ( فقط خانم ها) و همچنین در جمع هم سن و سال های خودم هستم و خداروشکر احساس راحتی میکنم اگر منظورتون از عمومی آقایونی هستن که میان این صحبت ها رو میخونن(صحبت هایی که بدردشون نمیخوره یا به دلیل ارضای مغز و روح و جسم مریضشون هست) باید بگم اونا مریضن همچنین کسانی که این مدل تاپیک ها بدردشون نمیخوره و وارد میشن بنظرم زیادی کنجکاون که اسمش چیز دیگه هم میتونه باشه

اصلا هرکسی وارد تاپیکی میشه دلیلی براش داره من به دلیل سرگرمی و پیدا کردن دوستانی شبیه خودم و شما ممکنه بخاطر کنجکاوی یا یاد گرفتن موضوعی یا هرچیزی قرار نیست من به شما بگم ۲۰ سالته اینجا چکار میکنی یا دخالت نکن شماهم قرار نیست کسی رو قضاوت کنی اینکه ۲۰ سالته و بیشتر از سنت میفهمی دلیل بر اجازه قضاوت و بی احترامی شما ( که بنده گفتی آدم چندشی هستی ) نیست 

اجازه نده فهم بیشتر از سنت باعث نفهمیت در بعضی جاها بشه

متاسفم بیشتر ازین برای پاسخ به شما وقت نمیذارم 

موفق باشی 

در مورد نی نی یار و رئیس و مدیر سایت هم بنده خودم پاسخگو هستم به دیگران مربوط نیست