2737
2734
عنوان

مادرشوهرم وقتی به بچم شیر میدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 27247 بازدید | 259 پست
خو حقمونه عزیزم 😇😊😇😊😇🥰🥰🥰 وایی بچه ها یه جوکی خوندم مردم از خنده یه پسره نوشته بود اگر داد.. ...

اسی فراری بده منو حضور من توی هر تاپیکی سمیه اینو همه میدونن 😅😅😅

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به تو نگاه نمیکنه به نحوه شیر خوردن بچه نگاه میکنه و اینگه درست بچه رو گرفتی که شیر بدی.خیلیا ایتمد ...

نه گلم ۱۵ ماهشه کلا خیلی نگا میکنه بعد مثلا دستمو میزارم یا میرم کنار باز میاد نگا میکنه

2731
😀😂😂 ولی اگه ده درصده نمیدونم چرا همش دنبال ....دن هستن پسرا!!!

خب اینم کار خداست که اونا بیان جلو کلا همه این حالا رو میدن به ما ولی موقع زایمان و بارداری و سختیاش از همه جامون میزنه بیرون 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
2740
نمیدونم چی میخاد ببینه خیلی کفری میشم 

به دلت بد راه نده

منم بچه که داره شیر میخوره دوست دارم ببینم خیلی نازه وقتی داره با تمام قدرتش زحمت میکشه سیر شه🤭

تحمل  نداره نباشی دلی که تو تنها خداشی
وا خو من خجالت میکشم زل میزنه به سینم🤦‍♀️

روی سینت شال بنداز کلا موقع شیر دادن نزار سینت معلوم بشه 

قبلا ب من میگفتن باور نمیکردم شیرت کم میشه رگ نمیکنه دیگه نزار کسی حجم شیر و سینه رو ببینه 

روی سینت شال بنداز کلا موقع شیر دادن نزار سینت معلوم بشه  قبلا ب من میگفتن باور نمیکردم شیرت ک ...

نه گلم سعی میکنم مشخص نباشه ولی خب دیگه یکم بزرگ ک شده فضول شده نمیمونه یا میخابه ینی خابیده شیر بده بهم

2706