2733
2739
عنوان

مادرشوهرم وقتی به بچم شیر میدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 27247 بازدید | 259 پست
وا خو من خجالت میکشم زل میزنه به سینم🤦‍♀️

خب ی روسری بنداز...یا پشتتو بهشکن..یا برو تو اتاق دیگه.....

🍁🍁خدا جون منو لایق بدون که بتونم کمک حال بنده هات باشم.....حالا به هر نحوی🍁🍁الهم صل علی محمد واله محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا خو من خجالت میکشم زل میزنه به سینم🤦‍♀️

به تو نگاه نمیکنه

به نحوه شیر خوردن بچه نگاه میکنه و اینگه درست بچه رو گرفتی که شیر بدی.خیلیا ایتمدلین خب

لباستو کامل تا نزدیکای دهن بچت بیار .تازه دنیا اومده؟

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2728
😂😂 وای من خوشم نمیاد از این کلمه یه جوریه

من کلا از کلمات و الفاظ قدیمی و ساده خوشم میاد زیبایی تو سادگیه مثلا عاشق رقص های محلی ام خودم استاد رقصم ولی محلی کسی برقصه کلا میرم یه گوشه زل میزنم و کیف میکنم لباسای محلی واییی میمیرم براش لهجه هارو خیلیا زشت و بی مزه میبینن من غش میکنم براشون با اینکه نمیفهمم واقعا لذت میبرم کلا از روستاییا آداب و رسوم و لباس و خونه و کلمات و لغاتشون خوشم میاد 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
نگران سایزته😁 من هیچوقت جلوی کسی بچمو شیر ندادم.میرفتم تو اتاق درو میبستم.میگفتم ببخشید من برم شیر ...

منم همیشه این کارم بود ولی متاسفانه شعور که نداشتن یهو بردارشوهرم دروهول میداد میومد تو یا مادرشوهرم هی میومد تو اتاق اینو ببرم اونو ببرم 

2740

میخواد مطمئن باشه بدنت جذابه 😁

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
بذا ی بار ک شوهرت بت بگه  اینقد بدت میاد🤣 اصلا ی جوریههه

نه من خودم همین امروز پیشنهاد میدم کلمه جایگزین بشه 

اصلا دیوونه ی اصل و ریشه م 

این کلمه م خب اصیله دیگه هنوز خیلی از کتاب ها استفاده میکنن و تقریبا تمام کتاب های قدیمی از این کلمه استفاده میکردن 

پستان پستان پستان 

نه واقعا نظرم عوض نمیشه 😅😅😅

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
2706