2733
2739
عنوان

مادرشوهرم وقتی به بچم شیر میدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 27338 بازدید | 259 پست
میگه پس.تون بزار دهنش جلو همه😑 من کلی خجالت میکشم

وایی من عاشق کلمه پستانم هیچ کس استفادش نمیکنه ولی بعضی محلی ها یا قدیمی ها که میگن اصلا ذوق میکنم انگار این کلمه یه اصالتی داره که سینه رو فقط یه بازیچه و زیبایی نمیبینه 

اگه دیوونم بگید راحت باشید 😅

ممنون که یاداوریش کردی ذوق کردم 😂😂😂

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😂بغلی هستیم😎😎 هنوز مشخص نیست هفته سیزده ام ک میشه ۴ ماهم

از تیرویید بده من دارم ولی دکتر قرص نداد  فقط انشالله زود بگذره تموم شه  من   ک خیلی سختمه همش میگم  کی تموم شه  این ۳ماه ونیم لامصب حرکت نمیکنه که

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
از تیرویید بده من دارم ولی دکتر قرص نداد  فقط انشالله زود بگذره تموم شه  من   ک خیلی ...

اره کند میگذره 

تیروئید کم دار دارم ک‌چاق میکنه ولی منو چاق نکرده قرص میخورم 

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...

برو تو اتاق درو ببند یا کاور شیردهی بگیر

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
دنیاایی واسه خودش منم شوهرم میگه پرکاربردترین بخش بدنتون 😊 ولی اییی گفتی دندوون خخ

🤪🤪🤪🥴🥴🥴

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
2740
وایی من عاشق کلمه پستانم هیچ کس استفادش نمیکنه ولی بعضی محلی ها یا قدیمی ها که میگن اصلا ذوق میکنم ا ...

بذا ی بار ک شوهرت بت بگه 

اینقد بدت میاد🤣

اصلا ی جوریههه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
دنیاایی واسه خودش منم شوهرم میگه پرکاربردترین بخش بدنتون 😊 ولی اییی گفتی دندوون خخ

اینو نگفتم اضافه میکنم با مالیدنش توسط دستان پر برکت همسر خودمونم لذت میبریم

خودم میدونم بی حیام حرف جدیدی نیست 😅😅

2706