2752
2734
عنوان

مادرشوهرم وقتی به بچم شیر میدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 27581 بازدید | 259 پست
😂 رو نمیدم زیاد کلا اینم اگه تاحالا پیش رفته چون واقعا پوست کلفته روش کم نمیشه

شاید اصلا میخواد ببینه درست شیر ‌میدی یا نه که کمک کنه نمیدونم من همه رو به شوخی گفتم خخخ

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید اصلا میخواد ببینه درست شیر ‌میدی یا نه که کمک کنه نمیدونم من همه رو به شوخی گفتم خخخ

اره دقیقا واسه همه چیم نظر میده واسه سینه هم یه کلمه دیگه میگه جلو بقیه من اب میشم هم خندم میگیره😂

2731
انشالله میاااری عزیزم خخ چ راه حلی ایول من فدات یکی دیدم عجیب تر عروس خالم میخواد شیر بده بچش خواه ...

خخخخ منکه خداروشکر ازین داستانا ندارم کشور غریب مملکت غریب تنها راحت 😭😭😭😭

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
اره درسته  قدم ۱۶۵ کلا کوچولوعم  باور کن هر چی میخورم همینم😂روزی ۵ وعده میخورم الان ک ب ...

توخوبه ۵۶ من  ۵۳ کیلوم  ۲۵ هفته ام قدمم ۱۶۲ جنسیت نی نیت چیه

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
اره دقیقا واسه همه چیم نظر میده واسه سینه هم یه کلمه دیگه میگه جلو بقیه من اب میشم هم خندم میگیره😂

یعنی چی واسه سینه ؟ راهکار میده ؟ 

دستکم.نگیییر مگه کم.چیزی خخ ما هم یاد بگیریم رو عروسمون پیاده کنیم

اینو باهاش موافقم 

از وقتی بالغ شدیم نوکش درد گرفت و بزرگ شد شوهر کردیم رفت توی دهن و دندون دندون شد زیر دست و پنجه له و لورده شده بچه دار بشیم باهاش یه انسان رو تغذیه میکنیم و بهش جان میدیم 

همه عمر هم ما درگیرشیم هم شوهرامون هم بچه هامون 😅