2137
2106
عنوان

بگم بهم قرص خواب بدن قبل سزارین؟؟

363 بازدید | 63 پست

لطفا اون‌هایی ک تمربه دارن‌بگن‌واقعا‌انقدد دردش زیاده ک باید بگم بهم قرص خواب بدن قبل عمل،؟؟ نمیتونم لحظه ب دنیا اومدن‌بچپو‌ببینم؟ بعد میتونم ببینمش....

فردا سزارین دارم..

دکتر بیهوشی گفت بیهوشی اصلا بی حسیم اگه میترسی بگو قرص خواب بهت بدن...

چجوری دلت میاد قرص خواب بخوری اون قسمت که بی حسه دیگه

𝑌𝑜𝑢𝑟 𝐸𝑥𝑖𝑠𝑡𝑒𝑛𝑐𝑒 𝑖𝑆 𝑎𝑡𝑡𝑎𝑐𝒉𝑒𝑑 𝑇𝑜 𝑚𝑦 𝐿𝑖𝑓𝑒‌‌‌‌‌وُجُودِتٓ سَنجٓاقْ شُدِهِـ بِه زِندِگیٓم🤵🏻🖇

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

یا خود خدا تصورشم برام ترسناکه

امیدوارم به سلامتی و آرامش کوچولوتو بغل کنی گلم

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤💜💙❤ هروقت با حیوون بحثت شد ۱۰۰ درصد تو مقصری، چون اون حیوونه😁🖐

چرا بیهوشی رو گفت اصلن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
امکان نداره احتمالا منظورشون همون قلقلکه بوده

خب بعضیا مثل من استانه تحمل دردشون پایینه شاید بخاطر اون حس کردن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

حین عمل هیچی حس نمیکنی شاید حرکت دست حس کنی ولی درد هیچی جلو چشمتم پارچست 

اونجا انقد منتظر خروج نی نی از شکمت هستی که اصلا متوجه نمیشی زمان چطوری میگذره 

نترس بذار دنیا میاد ببینیش. 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 
2165
من دوبار سزارین شدم یکی دومی 4ماه پیش بود هیچ دردی نداشتم هیییچ چرا الکی آدمو میرسونن 

با بیحسی بودی عزیزم؟؟ قرص خواب نخورم؟؟ 

شاید اون هایی ک خیلی ترسو بودن ترسیدن این هاییم ک تو نی نی سایت بعضی هاشون میان حرف میزنن حتی مجردن ک در مورد سزاری حرف میزنن چون اگه نزنن‌میگن‌لالن

خب بعضیا مثل من استانه تحمل دردشون پایینه شاید بخاطر اون حس کردن

خب وقتی بیحسی میزنن گیرنده های درد به طور کامل غیرفعال میشن

میگم شاید اسم همون حس بده رو میذارید درد

00/11/22       تاریخ مرگم                                                          https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
حین عمل هیچی حس نمیکنی شاید حرکت دست حس کنی ولی درد هیچی جلو چشمتم پارچست  اونجا انقد منتظر خر ...

باشه عزیزم مرسی از امثال‌که تو اثترسو از ادم‌دور میکنن

خب وقتی بیحسی میزنن گیرنده های درد به طور کامل غیرفعال میشن میگم شاید اسم همون حس بده رو میذارید در ...

نمیدونم حالا من تاحالا بی حسی نزدم

ولی بخیه کشیدن رو که همه میگن هیچی درد نداره برامن خیلی دردناک بود 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2183
باشه عزیزم مرسی از امثال‌که تو اثترسو از ادم‌دور میکنن

قربونت عزیز

من دو بار سزارین شدم موقع عمل واقعا درد نداره بعدش هم مرتب شیاف میذاری خیلی اثر خوبی داری و درد رو کم میکنه. بعد عمل هم از زمانی که اجازه دادن چیزی بخوری  تا میتونی مایعات و چای و نسکافه بخور تا بی حسی زودتر از بدنت خارج شه 

انشاالله که بسلامت زایمان کنی و نی نی رو بغل کنی 🌹

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 
با بیحسی بودی عزیزم؟؟ قرص خواب نخورم؟؟  شاید اون هایی ک خیلی ترسو بودن ترسیدن این هاییم ک تو ن ...

آره دوتاش بی حسی بود. نه قرص خواب نخور اونا خودشون بالای سرت مواظبت هستن. من تو اتاق عمل حالت تهوه گرفتم فورا ی سوزن زدن تو جای سرم خو ب شدم. از اول تا آخرشم ی پرستار کنارم دستمو گرفته بود

آره دوتاش بی حسی بود. نه قرص خواب نخور اونا خودشون بالای سرت مواظبت هستن. من تو اتاق عمل حالت تهوه گ ...

اخی کاشکه از این پرستارها ک دسته ادمو میگبرن برا ادمم باسه خیلی خوبه قوت قلبه