2737
2734
عنوان

خیلی ناراحتم 🥺🥺🥺🥺شوهرم تو دعوا

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😭😭😭😭خیلی دوسش دارم وگرنه طلاق میگرفتم😭😭😭😭خیلی گوه اخلاقه البته گاهی

نگو اینجوری عزیزم ادم وقتی یکیو دوست داره گوه اخلاقیشم دوست داره چون منم به دردت دچارم😂😂کاریش نمیتونی بکنی فقط صبور باش و یاد بگیر باهاش چه شکلی رفتار کنی همین. همه ادما رو میشه باهاشون رابطه خوبی داشت فقط باید بلد باشی چی کارش کنی. تو که انقدر دوسش داری یاد بگیر همسرتو. بفهمش. بعد برات شیرین میشه همه چی 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
2731
این باااااعثشه منو دیوانه کرده 😭😭😭😭

عزیزم ارامشتو حفظ کن خوندم تاپیکتو 

انشاالله گذاشته کنار بانو 

بعدشم 

اگر معتاد بود بابات میفهمید 

چون مردا میشناسن معتاد هارو 

شک نکن ترک کرده 

تو اروم باش بهش ارامش بده عزیزم

تاپیک قبلمو خوندی عزیزم😭😭😭😭

نه متاسفانه 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
2740

رفتم الان خوندم. میدونی چی مصرف میکرد؟ 

ببین چ بدبختی ام من

نگو اینجوری عزیزم. نمیخوام ته دلتو خالی کنم ولی احتمال که مصرف میکنه هست ولی گیر نده بهش بدتره. فقط یه مدت زیر نظر بگیرش ببین چی کار میکنه 

2706