2733
2739
عنوان

خیلی ناراحتم 🥺🥺🥺🥺شوهرم تو دعوا

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 50 پست
تریاک

زیاد اطلاعی در مورد رفتار ها و خطراتش ندارم. اول بگرد ببین کی داده دستش. اگه دوست و رفیف یا هرکسی داده یه کاری کن رابطه رو باهاش قطع کنه حتی اگه الان مصرف نمیکنه. ولی کنار گذاشتن به این راحتیا نیس. اصلا چیزی نگو فقط حواستو جمع کن تا ببینی واقعا مصرف میکنه یا نه اگه مستقیم بهش بگی یا بفهمه زیر نظر گرفتیش یا دعوا راه مینداره یا دروغ میگه یواشکی تر مصرف میکنه

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی دلیل حساسیت رو پولا اینههه😭😭😭😭

گیر نده بهش باز مثل امشب دعوا میشه. فقط به کاراش دقت کن ببین چرت میزنه؟ تریاکیا بوی تریاک میدن پوستشون تیره میشه لباشون تیره میشه فقط حواستو جمع کن تا مطمئن بشی 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
بهم گف خونه خراب 😭😭😭😭

خونه خراب یعنی خونه ت خراب شه دور از جون تو ترکا زیاد میگن

معنی ناموسی نداره 😂

تاریخ ۱.۱۰.۹۹ به تایپیک پامداد خمار اومدم وزن اولیه ۷۰ کیلو هدف اولیه ۶۵ وزن هدف ثانویه ۵۵ میخوام ۵۵کیلو بشم میخوام و میتونم💪
2728
ماام اصالتن ترکیم  خونه من خونه خودشم هست

میدونم عزیزم احساس کردم فحش ناموسی برداشت کردی

تاریخ ۱.۱۰.۹۹ به تایپیک پامداد خمار اومدم وزن اولیه ۷۰ کیلو هدف اولیه ۶۵ وزن هدف ثانویه ۵۵ میخوام ۵۵کیلو بشم میخوام و میتونم💪