2137
2106

خواستم بگم من کتک خورو بدبخت و چیزایی که گفتیدنیستم .اونادوتابودن من یکنفر زورم نمیرسید حتی اگریکنفرم بودن باززورم نمیرسید اونا ازمن‌خیلی هیکلی ترن.توروخدا کسی که ناراحته بیشترباحرفاتون ناراحتش نکنید .من نیومدم‌که بهم بگید کتک خورو بدبخت و ضعیف وهرچی .فقط خواستم بفهمم بایر چکارکنم چی به شوهرم بگم‌و نگم .وممنونم ازهمه کسایی که بدون قضاوتم راهنماییم کردن وخداروشکر تاثیرخوبیم داشت 

میشه بگید چی شد؟

البته اگه میشه و دوست و دارید جواب بدید

متاهل/ مخالف حضور آقایون تو سایت                                     جواب ابلهان خاموشیست از یه جایی به بعد بذار تو حماقت خودشون غرق بشن به درک

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

خوشحالم که یکم مشکلت حل شاه عاطفه جان

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2166

اها هموني ك گفتم خوب كاري كردن 

ديگه كمتر ميام و تو تاپيكا با نظرات ارزشمندم كمك نميكنم اعلانات باز نميكنم    مگه چي نوشته بودم ك امضامو حذف ميكنيد؟! كجاش مشكل داشت اينكه كمتر ميام يا تو تاپيكا كمك نميكنم؟   مثلا وظيفم هست ك كمك كنم؟دوستاي عزيزم كارم داشتيد پيام بدين هر وقت شد ميام ميخونم
2165

چی گفتی به همسرت؟

زندگی بافتن یک قالیست....نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
2183

میخواستم نظر بدم دیدم قفله

به شوهرت سیاست یاد بده بگو جابازنکنه واسه خواهراش فردا سرهرمسعله ای شربندازن شوهرت اینطوری جاخالی میکنه بره خونه پدرش ازحقش هم دفاع کنه همین اول کاری گربه رو دم حجله بکشه ضعف نشون بده سوارش میشن (ببخشید)

حالاکه میروی همراه جاده ها برگردو پس بده تنهایی مرا
شوهرم پست من و گرفت خداروشکر

خداروشکر

به هیچ وجه اینجا کسی رو نمیبخشم و حلال نمیکنم اگه قضاوتم کنی یا توهین کنی🙂 البته اگه به عدالت خدا اعتقاد داشته باشی . من که مطمئنم بد جایی ، یقتو میگیره🙃