2733
2734
عنوان

امشب رفته بودم بیرون چقد خجالت کشیدم 😔😔😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 66 پست

احتمالا اینقد حس بدی نسبت ب خودت داشتی که این حس رو ب اونا منتقل کردی، تو هم باید میگفتی میخندیدی حالا رفتن دانشگاه که رفتن، این همه دانشگاه رفته داریم تو کشور ک بیکارنو و به هیچ دردی نمیخورن، عوضش تو درس بخون یه رشته ی بهتر قبول شی... تحصیلات ک شعور نمیاره... باور کن آدما برای شخصیت هم ارزش قائل میشن نه گوشی و تحصیلات البته اگر خودت برای خودت ارزش قتئل باشی و اگرم کسی تو رو بخاطر گوشیو و تحصیلات و قیافه خواست همون بهتر که نخواد

میشود بار دیگر متولد شد اما اینبار از خودت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نکنه روپوزه شدی تو دبیرستان چرا تو دانشگاه نیستی ؟

خودم نخواستم برم رتبه بهتر میخواستم اینا ک رفتن پیام نور و آزاد اینا من رتبم از اینا بهتر بود بخاطر این زیاد ناراحت نیستم 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍
2731
بیش‌تر از این ناراحتم منو زیاد اهمیت نمیدادن با اینکه خیلی سعی می‌کردم باهاشون گرم بگیرم و بخاطر گوش ...

منم پشت کنکوریم سال ۴ام اما  دلیلی نداره بخاطر اینکه پشتم کسی نادیدم بگیره اصلا ب کسی چ

احتمالا اینقد حس بدی نسبت ب خودت داشتی که این حس رو ب اونا منتقل کردی، تو هم باید میگفتی میخندیدی حا ...

ممنون عزیزم ولی گفتم که... منم سعی می‌کردم تو جمع شون باشم باهاشون بگم و بخندم و خودشون نخواستن و ضمنا احساس بدی ام به کسی منتقل نکردم اینجوری نگین لطفا 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
2738
دقیقا منم همینطور بدتر و داغون ترشون اونایین ک ازدواج کردن و فک میکنن اووووووف حالاچخبره خودشونو با ...

اره تو همون دوران دبیرستان و دانشگاه باهاشون دوست بودم و خوش گذشت بعدش دیگه کات. نه دلم تنگ میشه نه علاقه ای بهشون داشتم. الانم راحت راحتم. خواهرم خودشو قاطی این گروهای دانشگاه و مدرسه کرد الان هر روز خودشو با یکیشون مقایسه میکنه 

عزیزم مگه چقدره که پشت کنکوری؟

عزیزم سال اولمه

رتبم چهاررقمی بود خودم انتخاب رشته نکردم چون نمیخواستم با این رتبه جایی برم

گفتم که از این بابت زیاد ناراحت نیستم ❤️

هراتفاقی رو براساس تجربه برای خودت تلقی کن. می دونم خیلی بهت برخورده و ناراحت شدی ولی فکر کن اگه نمی رفتی و این رفتار اونارو نمی دیدی از این به بعد نمی چسبیدی به درس تا از اونا بهتر قبول شی و دهنشون از تعجب باز بمونه. پس تلاش خودتو دوبرابر کن و درست رو بهتر ازقبل بخون انشالله سال بعد بهترین رشته قبول بشی.

به نظرم مقصر خودتی. خودت خودتو دست کم گرفتید مگه ارزش شما به گوشی وروسریتون بود این طرز فکرتون باعث شده کناره گیری کنید از جمع بعد فک میکنید دیگران شمارو تحویل نگرفتن روی اعتماد به نفستون کار کنید ن که اگه گوشی بیس سال پیشم داشته باشم تو رابطم با دیگران هیچ تاثیری نداره و اتفاقا نمیدونم چرا همیشه خودمو دست بالا میگیرم

☺️☺️☺️اولین گوشی من بعد کنکور اون هم که نامزد کردم ی ساده. زیاد غصه نخور بایت این تفاوتهات

ولی زشت بود چون هی میگفتن پری تو ام گوشیتو بیار عکس داشته باشی منم از بس اصرار کردن در اوردم گفتن وای چقد گوشیت کوچیکه و اینا 

ممنون عزیزم ولی گفتم که... منم سعی می‌کردم تو جمع شون باشم باهاشون بگم و بخندم و خودشون نخواستن و ضم ...

عزیزم منظورم این هستش که وقتی من حس بدی نسبت ب خودم دارم ک چرا گوشیم مدلش پایینه چرا من دانشگاه قبول نسدم حس بدی بهم دست میده و ب طور ناخودآگاه این شاید ب بقیه منتقل بشه شاید خود آدم هم متوجه این نباشه

میشود بار دیگر متولد شد اما اینبار از خودت 
2706