2733
2739
عنوان

امشب رفته بودم بیرون چقد خجالت کشیدم 😔😔😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 66 پست

عزیزم خودتو ناراحت نکن

دیگه تو جمع همچین آدمایی نرو..لباسشون و گوشیشون خوبه که باشه..دلیل نمی شه بخوان شما رو دست کم بگیرن ‌ . انسان باید معرفت و شعور و محبت و انسانیت داشته باشه . اینها ارزش هستن ، مادیات ملاک برتری نیست .

دفعه دیگه دعوتشونو رد کن .

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋
عزیزم سال اولمه رتبم چهاررقمی بود خودم انتخاب رشته نکردم چون نمیخواستم با این رتبه جایی برم گفتم ک ...

عزیزم پس اصلا ناراحت نباش گل دختر امسال ان شاءالله به آرزوت میرسی فقط تلاش کن بابت دوستات هم اصلا ناراحت نباش بی معرفتی خودشون رو رسوندن ان شاءالله دانشگاه دوستای خوبی پیدا میکنی من خودم بهترین دوستام رو تو دانشگاه پیدا کردم

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ولی زشت بود چون هی میگفتن پری تو ام گوشیتو بیار عکس داشته باشی منم از بس اصرار کردن در اوردم گفتن وا ...

قطعا اونا خیلی بیشعور بودن ک همچین حرفی زدن سعی کن از کسایی ک بهت انرژی منفی میدن دوری کنی گلم

میشود بار دیگر متولد شد اما اینبار از خودت 
ولی زشت بود چون هی میگفتن پری تو ام گوشیتو بیار عکس داشته باشی منم از بس اصرار کردن در اوردم گفتن وا ...

چقدر کمبود داشتن که می خواستن با تحقیر و تمسخر تو ، فکر کنن عددین . واقعا رفتار اینجور افراد ارزش ناراحتی نداره . همیشه توجه کن در نظر انسان های بزرگ چه کسی هستی نه کسی که به بلوغ روانی نرسیده .

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋
2728

عزیزم منم گوشیم خوب نیس سال 94 خریدمش خدا شاهده چند جاشو با چسب نواری چسبوندم...

روم نمیشه ب بابام بگم گوشی میخوام ...

همه یه جورایی سختی دارن...من خودم خیلی رعایت میکنم...با کسایی ک زیادی پز میدن هم ارتباط ندارم ک اعصابمم راحت باشه.. ایشالله روزای خب تو راهه..

ممنون از همه تون حالم بهتر شد ان شاء الله امسال درس میخونم از سال ذیگه میرم سر کار وضعم بهتر بشه ❤️🙏

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
خودم نخواستم برم رتبه بهتر میخواستم اینا ک رفتن پیام نور و آزاد اینا من رتبم از اینا بهتر بود بخاطر ...

منتظر بودم اینو ازت بشنوم، خودت جواب سوالات دادی، آفرین احسنت بر تو. عزیز دل من سال ۹۰کنکور دانشگاه داشتم.همه همکلاسی هام شرکت کردیم،من سال اول رتبه خوبی نیاوردم جالبه اونا از من پایینتر آوردن اما همون سال رفتن،پیام نور و غیرانتفاعی،اصلا نمی‌خوام توهین به دانشگاهی کنم،ولی اینم بگم رشته پایینی هم قبول شدن. من یکسال پشت کنکور موندم سال بعد با رتبه ۳۴۷کشوری بدون هیچ سهمیه دانشگاه سراسری قبول شدم،بل یکسال دیرتر از اونا،(( اینم بگم دقیقا رفتار اون بچها هم مثل دوستای خودت،اما من همون اول راهم از اونا جدا کردم،کلا قطع رابطه،البته یکسری کارها کردن که الان وقت مناسب نیست)) سال ۹۱رفتم دانشگاه ۹۵ فارغ‌التحصیل شدم.همون سال ۹۵ارشد قبول شدم رتبه ۱۹،سال۹۷ فارغ‌التحصیل شدم،و به لطف خدا سال۹۸ مجدد وارد دانشگاه شدم، الانم مشغول آمادگی ی آزمون مهم هستم. 

همه اینا گفتم در نهایت بهت بگم،اون بچها هیچ نشدن چند نفرشون ازدواج کردن خونه داری میکنن، دو سه نفرشون هم با مدرک ساده دارن پادویی میکنن. من بینهایت روزای سختی داشتم، تو میگی گوشی قدیمی،لباس، شرایط من افتضاح بود، نمیگم الان عالی هستم ابدا، ولی فقط خودم هستم به خودم روحیه میدم.

ازت خواهش میکنم،به هر موجودی که باعث میشه آرامشتو بهم بزنه یک ضربدر قرمز بزن،تو همین ساعت داری آینده خودتو میسازی،مطمئن هستم امسال رتبه عالی دانشگاه خوب و رشته بی نظیر قبول میشی، مهم همون هست با همون گوشی موفق بشی، من پارسال همین موقع گوشیم خراب شد وسط کلاس آنلاین و کارهای مهم گوشی نداشتم،سه ماه نزاشتم کسی متوجه بشه.غصه خوردم تو خلوتم، 

به فکر عکس گرفتن نباش،عکس گرفتن برای یه مشت بیکار متاسفانه نیاید به زبان بیارم،ولی واقعا اینطوره افرادی که دوست دارن در توجه دیگران باشن مداوم در حال عکس گرفتن و استوری کردن هستن،

خدایا همیشه برای همه مردم بهترینا رقم بزن،همه از ته دلشون شاد باشن  
2738
 منتظر بودم اینو ازت بشنوم، خودت جواب سوالات دادی، آفرین احسنت بر تو. عزیز دل من سال ۹۰کنکور دا ...

ممنون عزیزدلم ❤️ رشته تون چیه؟ 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
بیش‌تر از این ناراحتم منو زیاد اهمیت نمیدادن با اینکه خیلی سعی می‌کردم باهاشون گرم بگیرم و بخاطر گوش ...

عزیزم... منم دیروز به خاطر بیماریم به شدت ناراحت بودم، یه جورایی دیگه کم اوردم.. همه به نوعی درگیر مشکلی هستن ولی چقدر خوشبختن کسایی که مشکل شون بیماری نیست، شما هم دیگه با اونا دوست نباش به نظر من، با کسایی که حالت بد میکنن قطع رابطه کن

ثروتمند شدن با پول شوهر، کار چیپ ترین و ضعیفترین زنه  و ابداااا افتخار نداره ...

اخی عزیزم😘پس امیدوارم برای شماشوهرپولدار پیدا نشه تا خودساخته بشیدگلم البته اگرمجردهستیا 

خدایا شکرت شکرت شکرت
2706