2726

با بچه های دوره دبیرستان رفته بودیم بیرون الان هر کدوم دانشگاه هستن من پشت کنکورم... 

وای همه شون گوشی های بروز و قشنگ مدام عکس میگرفتن از همدیگه من گوشیم داغون و شکسته مال 5 سال پیش روم نمیشد بیرون بیارم... 😔😔😔 روسری خوبی ام پیدا نکردم برای پوشیدن تاپیک قبلم گفتم چرا... 

همه از جاشون پا میشدن دونفر دونفر میرفتن میگشتن کسی منو تحویل نمی‌گرفت همه اش منو میشوندن که ازشون عکس بگیرم 😔😔😔

خلاصه به همه خوش گذشت جز من 😔☹️😭😭😭😭😭

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا رفتی خب😐

سواله؟ 

دعوتم کردن رفتم 

علم غیب نداشتم بدونم چی میشه ک 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
عب نداره دیگه نرو. بشین درس بخون

اولین باره اومدم بیرون اونم با دوستام 

خب با یکی گرم میگرفتی چه کاریه

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)

رو اعتماد ب نفست کار کن

من خودم جز اون کسایی هستم ک کلا مجلس گرم میکنم فقط میگم و میخندم توعم ی کم پرو باش منظورم بی ادب نیس اینکه مثلا دوتا حرفی بزنی شوخی ک مناسب با جمع هس رو بکنی قصه نخور حالا ☹️🤍

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
چرا گوشه گیری کردی خب  وقتی گفتن بیای لابد براشون مهم بودی  مقصر خودت بودی که گوشه گیری ...

نه بخدا اینقد سعی می‌کردم تو بحثاشون شرکت کنم منو خیلی اهمیت نمیدادن کلا 

هی بگو بخند میکردم بغض ولی گلومو گرفته بود 

2706