2733
2734
عنوان

عاغا تفاوت پارتنر بادوست پسرچیه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 97 پست
پارتنر شخصی که سر دخترمردم  رو شیره میماله دوست پسر کسیکه  دخترمردم‌ را سرکار میگذارد رِ ...

🤣🤣🤣🤣

من باکسی خودمو مقایسه نمیکنم!خوب یابد! تک هستم منحصربه فردهستم ! طبق سلیقه ی خداوندآفریده شدم وکی خوش سلیقه تر از پروردگارم ؟! دوست دارم آروم باشم مثل خداوند!کسی ازم انتقادکرد سکوتی داشته باشم ازجنس سکوت خداوند!میگن عشق خداوندبه بنده هاش ازعشق مادرهم بیشتره!!!🥺خداوندم بغضم میگیره ازاینکه اینهمه دوسم داری!!!خدایا یعنی کی توروبغل گرفته که اینقدرارومی؟!هیچکس؟؟؟ پس خدایاخییییلی باکلاسی که تک پری😉 خداوندم آرامشی میخواهم مثل آرامش تو!🥺.خدایا دمت گرم خیییلی بامرامی😎همه جوره هوای بنده هاتو داری ورفاقتی باهاشون را میای! دوست دارم رفیق بامعرفتم هواموداری پس نگران هیچی نیستم خودمورهاکردم به تصمیم های عاقلانه ی تو!...💚(سرم بالاست؛اخه بالاسرم خداست)💚

منم دهه هشتادیم

با یه بچه نمیدونم😂

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رل 

کراش

پارتنر

اینا چه سمی ان ساختن 

خب بگین همون دوس پسر 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
من دهه هشتادی نمیدونم اکس چیه😐💔

دوست سابق 

😱

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2742

ببین پارتنر یعنی شریک همراه تو اروپا به دختر و پسری که همراه هستن در تمام کاراشون بهشون میگن پارتنر و به کسایی که برای ازدواج در ارتباط هستن مثل همون دوران نامزدی خودمون

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
پارتنر همون باکلاسِ دوس پسره😐🔪😂 من دهه هشتادیم نمیدونم ینی چی😂😂✌

😩✋ ببینیم نظربقیه چیه

من باکسی خودمو مقایسه نمیکنم!خوب یابد! تک هستم منحصربه فردهستم ! طبق سلیقه ی خداوندآفریده شدم وکی خوش سلیقه تر از پروردگارم ؟! دوست دارم آروم باشم مثل خداوند!کسی ازم انتقادکرد سکوتی داشته باشم ازجنس سکوت خداوند!میگن عشق خداوندبه بنده هاش ازعشق مادرهم بیشتره!!!🥺خداوندم بغضم میگیره ازاینکه اینهمه دوسم داری!!!خدایا یعنی کی توروبغل گرفته که اینقدرارومی؟!هیچکس؟؟؟ پس خدایاخییییلی باکلاسی که تک پری😉 خداوندم آرامشی میخواهم مثل آرامش تو!🥺.خدایا دمت گرم خیییلی بامرامی😎همه جوره هوای بنده هاتو داری ورفاقتی باهاشون را میای! دوست دارم رفیق بامعرفتم هواموداری پس نگران هیچی نیستم خودمورهاکردم به تصمیم های عاقلانه ی تو!...💚(سرم بالاست؛اخه بالاسرم خداست)💚
2740
رل  کراش پارتنر اینا چه سمی ان ساختن  خب بگین همون دوس پسر

اون زمان BF میگفتن  اوج با کلاسی بود دیگه ⁦🤦🏻‍♀️⁩😂😂😂

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
من یه دهه هشتادیم ک نمیدونم😐 احتمالا هم دوره ای هام بهم میگن اسکول... از بس همش سرم تو درس و کتاب ...

دمت گرم

حتما اکس رو هم نمیدونی🤣🤣🤣

یاخدا این اکس دیگه چیه🥲

2706