2752
2734

شک ندارم تا سه سال دیگه وقتی ۲۰سالم شد هم خونه دارم هم ماشین به لطف خدا درآمد هم خواهم داشت من هر چیو بخوام خدا میده ولی باااااا تلاش خیلی اندک 

😇😄

متولد ۸۶هستم اندازه ۹۰ساله ها میفهمم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اگه پشتوانه مالی داشته باشید به واسطه پدر و مادری که حمایتگر هستن آره میشه،ولی به تنهائی از صفر تا ۲۰ سالگی بخواین به این چیزا برسین از راه درست نشد هست اونم با تلاش اندک😃اگه گنج پیدا کردی بگو

خدا بخواد ...

یمشت چرند محض 

مگه خدا نشسته تا شما امر کنی اونم بگه باشه میدم هرکاری که آدم میکنه جوابشو میگیره خدا نقشی تو اینچیزا نداره اگه تلاش کنی جواب میده نه بشینی بخوری بخوابی بگی خدا میده خدا فقط موقعی میده که تلاش کنی