2733
2739
عنوان

عاغا تفاوت پارتنر بادوست پسرچیه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1382 بازدید | 97 پست
راستی دخترت دوست پسر میذاری داشته باشه یا نه؟

میذارم داشته باشه وبه شدت کنترلش میکنم که حد ومرزهارو رد نکنه بش میگم یه پسرباید تشنت بمونه😁 خودم نداشتم تومجردی درگیر یه جلبک موندم فکرمیکنم خوش نگذروندم! نمیدونم شایدهم بفهمم دوست پسرداره بشینم روشکمش گیسهاشو بکنم پدرسوخته رو   اما ازالان که۴سالشه همه میگن این بد چیزیه   

من باکسی خودمو مقایسه نمیکنم!خوب یابد! تک هستم منحصربه فردهستم ! طبق سلیقه ی خداوندآفریده شدم وکی خوش سلیقه تر از پروردگارم ؟! دوست دارم آروم باشم مثل خداوند!کسی ازم انتقادکرد سکوتی داشته باشم ازجنس سکوت خداوند!میگن عشق خداوندبه بنده هاش ازعشق مادرهم بیشتره!!!🥺خداوندم بغضم میگیره ازاینکه اینهمه دوسم داری!!!خدایا یعنی کی توروبغل گرفته که اینقدرارومی؟!هیچکس؟؟؟ پس خدایاخییییلی باکلاسی که تک پری😉 خداوندم آرامشی میخواهم مثل آرامش تو!🥺.خدایا دمت گرم خیییلی بامرامی😎همه جوره هوای بنده هاتو داری ورفاقتی باهاشون را میای! دوست دارم رفیق بامعرفتم هواموداری پس نگران هیچی نیستم خودمورهاکردم به تصمیم های عاقلانه ی تو!...💚(سرم بالاست؛اخه بالاسرم خداست)💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی دخترت دوست پسر میذاری داشته باشه یا نه؟

امادرکل میذارم خودش انتخاب کنه باکی بقیه ی عمرشوبگذرونه فقط راهنماییش میکنم راه وچاه روتشخیص بده نه اینکه مجبورش کنم به ازدواج باکسی! این راه رو به بقیه هم پیشنهاد میدم

من باکسی خودمو مقایسه نمیکنم!خوب یابد! تک هستم منحصربه فردهستم ! طبق سلیقه ی خداوندآفریده شدم وکی خوش سلیقه تر از پروردگارم ؟! دوست دارم آروم باشم مثل خداوند!کسی ازم انتقادکرد سکوتی داشته باشم ازجنس سکوت خداوند!میگن عشق خداوندبه بنده هاش ازعشق مادرهم بیشتره!!!🥺خداوندم بغضم میگیره ازاینکه اینهمه دوسم داری!!!خدایا یعنی کی توروبغل گرفته که اینقدرارومی؟!هیچکس؟؟؟ پس خدایاخییییلی باکلاسی که تک پری😉 خداوندم آرامشی میخواهم مثل آرامش تو!🥺.خدایا دمت گرم خیییلی بامرامی😎همه جوره هوای بنده هاتو داری ورفاقتی باهاشون را میای! دوست دارم رفیق بامعرفتم هواموداری پس نگران هیچی نیستم خودمورهاکردم به تصمیم های عاقلانه ی تو!...💚(سرم بالاست؛اخه بالاسرم خداست)💚
امادرکل میذارم خودش انتخاب کنه باکی بقیه ی عمرشوبگذرونه فقط راهنماییش میکنم راه وچاه روتشخیص بده نه ...

مجبور شدی به ازدواج؟

××× کاربر آقا هستم ×××    همه میمیرن ولی همه زندگی نمیکنند...
2731
مجبور شدی به ازدواج؟

نع ولی شانس اوردم همسرم که سنتی اومد جلو برام خاص بود فامیلیم. حالااحتمال بدیم طرف از یاروخوشش نیاد خانوادش بگن فقط همین!    اخرشم بعد یه بچه دخترشون میگه فقط طلاق .! اخه بحث بقیه زنده بودن یه انسانه!

نع ولی شانس اوردم همسرم که سنتی اومد جلو برام خاص بود فامیلیم. حالااحتمال بدیم طرف از یاروخوشش نیاد ...

ولی متوجه شدم چقدر همو دوس دارین ان شاءالله خوشبخت شین ‌و یه پسرم بیارین خودش حواسش به خواهرش هست خیلی خوبه یه بچه دیگه...

××× کاربر آقا هستم ×××    همه میمیرن ولی همه زندگی نمیکنند...
ولی متوجه شدم چقدر همو دوس دارین ان شاءالله خوشبخت شین ‌و یه پسرم بیارین خودش حواسش به خواهرش هست خی ...

ازچی متوجه این حقیقت شدین؟    .  اره یه پسر خیلی دلم میخاد اخه برادرندارم🥲

2740