2733
2739
عنوان

چ کنم با این مادرشوهر😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بذار به بچه خوش بگذره ، اون میتونه تشخیص بده مامان کیه مامان بزرگ کیه ، بچه ات داره روال عادی و سالم رو طی میکنه یعنی چی که بخوای از این و اون دورش کنی که وابسته ات بشه ، اون وابسته ات هست اما با همه ی کوچولوییش شخصیت خودش رو داره

عجب 
کاملا طبیعیه دختر منم همینه بچه ها دوست دارن با غریبه ها بازی کنن. وقت غذا و خواب یادت می‌افته گیر ن ...

میبرن غذا هم بهش میدن ....میخوابوننش هم...من میرم میگم مامان بیا پیش خودم بخواب اما نمیاد

2738
میبرن غذا هم بهش میدن ....میخوابوننش هم...من میرم میگم مامان بیا پیش خودم بخواب اما نمیاد

مهم نیست تو هم استراحت کن. اگه انقد عواشو دارن دومی رو هم زود بیار بنداز ور دلشون خودت هم استراحت کن

سخت نگیر و سعی کن حسود نباشی... یه بار پسرخاله شوهرم بهم گفت خوب تیکه ای برای خودت تور کردی (منظورش شوهرم بود) گفتم میدونم.. متعجب شد و سکوت کرد. شما هم بهتره طوری به مادرشوهرت نشون بدی که نفهمه داری حسودی میکنی اینطوری کمتر سر به سرت میذاره..

2706