2737
2739
عنوان

میخوام بالاخره صداش کنم

137 بازدید | 14 پست

سلام امروز بعد از چند سال خجالت، میخوام مادرشوهر صدا کنم البته اول با پیام رودررو فعلا  خجالت میکشم  میخوایم یه چیزی بخرم بعد عکسش بذارم بگم معصومه خانم نظرتون چیه ، بچه ها به نظرتون اسم و خانوم بگم بد نیس ،که شماها هم این طوری صدا میکنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه میشه صداش نکرده باشی پس چه جوری باهاش حرف میزدی یعنی تو این مدت یبارم پیش نیومده مجبور باشی صداش کنی من میگم مامان

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️
2738

من مادرشوعرمو

یا به اسم یه جون بغلش صدامیکنم

تو چتم با نام عشق یه قلب کنارش

پدرشوهرمم با نام آقای و فامیلیش

شوهرمم مامانمو با نام خانم و فامیلی صدامیکنه

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵

چند سال چی صداش میکردی؟

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)

چجوری صداش نکردی تو این همه سال؟!!

مگه میشه

پس کارش داشتی چطوری میگفتی

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️