2726
عنوان

میخوام بالاخره صداش کنم

137 بازدید | 14 پست

سلام امروز بعد از چند سال خجالت، میخوام مادرشوهر صدا کنم البته اول با پیام رودررو فعلا  خجالت میکشم  میخوایم یه چیزی بخرم بعد عکسش بذارم بگم معصومه خانم نظرتون چیه ، بچه ها به نظرتون اسم و خانوم بگم بد نیس ،که شماها هم این طوری صدا میکنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مگه میشه صداش نکرده باشی پس چه جوری باهاش حرف میزدی یعنی تو این مدت یبارم پیش نیومده مجبور باشی صداش کنی من میگم مامان

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️

من مادرشوعرمو

یا به اسم یه جون بغلش صدامیکنم

تو چتم با نام عشق یه قلب کنارش

پدرشوهرمم با نام آقای و فامیلیش

شوهرمم مامانمو با نام خانم و فامیلی صدامیکنه

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵

چند سال چی صداش میکردی؟

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)

چجوری صداش نکردی تو این همه سال؟!!

مگه میشه

پس کارش داشتی چطوری میگفتی

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
2706