2733
2734
عنوان

بالاخره یه روز ول میکنم و میرم حتی شده به قیمت ندیدن دخترم تا آخر عمر

| مشاهده متن کامل بحث + 16368 بازدید | 339 پست
حرفای شما خیلی منو به فکر فرو می‌بره... حرفایی رو بهم گوشزد میکنید که فکر میکنم تا حالا کسی بهم نگف ...

کارهای خودتو ببر زیر سوال

بگو من قراره با این استراتژی به چی برسم ؟ 

به حقم !!

به عذاب وجدان رسوندن همسرم!

به اصلاح و تربیت همسرم !

به چه قیمتی!

از دست دادن جوونی ! نشاط ! 

از دست عمری که دیگه بر نمیگیرده و شما از دستش دادی و تمام شد و رفت !

سلامت روحی و روانی خودم و بچه ام ! که هیچ وقت دیگه مثل سابق نمیشه ! 

رسیدن به حس پوچی ! خودکشی !! 

واقعا از این استراتژی تا حالا خیری دیدی ؟! که بازم میخوای ادامه اش بدی ؟!!

سوال کن از خودت و عمیق بهشون فکر کن ،مثل شیمی درمانی میمونه ،سخته ،عوارض داره،ولی داروی شما همینه .اولش هضمش برات سخته میخوای انکار کنی ،توجیه کنی ،رها کنی این حرفها و این تفکرات رو ولی به زودی تمام این حقایق محکم به صورت میخوره ،پس  قبل از اینکه دنیا به روت بیاره خودت سمتشون برو و بپذیر.

چرا اینقدر خودآزاری میکنی، تا شوهرت درد شما رو بفهمه ؟!! خودشو اصلاح کنه !! از آدمی که مشکل روحی داره توقع چیو داری!! 

خودت به خودت رحم نکردی ،اون وقت از بقیه توقع داری !! 

انقدر بی ارزشی !! اینقدر خودتو کم میدونی!! انقدر خودتو بی صاحب میدونی !!

خدا کجای زندگیته؟  فقط خدا رو به عنوان یه چوب جادو برای حوائجت میخوای !! خدا مالک شما و همه کارت نیست !!

مگه حق داری هر جور که دوست داری با خودت و بچه ات رفتار کنی !! 

مگه حق داری فرعون پروری و ظالم پروری کنی ؟!! 

گاهی باید چاقو بگیری دستت ،مثل یه دکتر جراح خودتو درمان کنی ،سخته ،ولی این نشون میده که خودتو دوست داری و واقعا میخوای رشد کنی نه فقط تو حرف زدن  با ادا و اصول داشتن .

اره واقعا خوبیاش خیلی بیشتر از حساسیت و محدود کردنشه خیلی ب من و بچه ها اهمیت میده هنوزم عین همون مو ...

چقدر شبیه هست سرنوشت هامون ... منم عاشق رشته های تجربی بودم ولی در آخر تو رشته های انسانی تحصیل کردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر رفتی خونه بابات

نه حقیقتش قرار بود امروز منو ببره که تا عصر کارش طول کشید وقتی اومد گفت آخر شب می‌برمت فردا هم میام دنبالت که امشبو بمونی.منم گفتم این چه رفتنیه .. آخر شب برم فردا عصر هم میای دنبالم یه روز هم نمیشه...

گفت خوب امشب بمون فردا می‌برمت...

منم صبر کردم فردا برم. ولی خودشم یکم حالش خوب نبود انگار سرما خورده یکم، دلم نیومد تنهاش بزارم. یکم حالش خوب شه تا فردا.

2728
دوست من آب در هاون نکوب همه چیزایی که شما میگی ایشون میدونه دختر باهوشیم هست خوب و بدم میدونه اما حق ...

قبول دارم حرفتون رو ،ولی اینکارها از روی دوست داشتن زیاد نیست 

افرادی که تو تله های مهرطلبی گیر میکنن به شدت در مقابل پذیرفتن مقاومت میکنن،اگه تو این تله ها لجبازی و خودشیفتگی هم بیاد که دیگه نور علی نور میشه ،

دیگه یه جورایی سوئیچ کردن روی حس قربانی شدن و مظلوم نمایی براشون غذای روحی به حساب میاد ،حتی اگه به قیمت خودآزاری کردن هم باشه بازم حاضرن تو اون تله ها باشن ولی خارج نشن .هزار تا توجیهو بهم میبافن تا بگن ما کاری از دستمون بر نمیاد و این قسمت و حکمت خداست و ما مظلومیم ،فلانی و فلانی ها منو قربانی خودشون کردن.

ولی خوب کار فکری کردن،صبر و حوصله میخواد باید زمان داد ،با چندتا متن و نوشته قرار نیست یک دفعه طرف بگه راست میگی من متحول شدم،نوشته های منم در حد تلنگر بود...اینجور مشکلاتم ناشی از پیش نویس های دوره ی کودکیه ،به همین راحتی نمیشه حلش کرد،طرف باید عررررضه داشته باشه ،جنم داشته باشه و با خودش مقابله کنه .

هوش هم زمانی مفیده که همراه خرد و عقلانیت باشه ؛خیلی ها باهوشن ولی تو حل مشکلات زندگی ، تربیت بچه و ... به معنای واقعی موندن(زاییدن) و بی عرضه هستن،ملاک قدرت خرده و تحلیله ،هوش اگه تو این مسیر قرار نگیره که به درد نمیخوره تازه همین هوش باعث میشه طرف فقط بهتر بتونه توجیه کنه و بیشتر تو تله های روحی گیر کنه...کسایی رو میشناسم که اختلال شخصیتی دارن با ضریب هوشی بالا ،اتفاقا از هوششون در ارتقاء اختلال شخصیتیشون استفاده میکنن   

،خیلی وقتها ما تو شرایطی قرار داریم که به خاطز فشار روحی زیاد،لجبازی،غد بازی ،ندونستن و ... نمیتونیم دیدگاه و تحلیل درستی از وضعیتمون داشته باشیم برای همین میگن مشورت بگیرید ،چون امکان داره یه شخصی از یه زاویه ای به زندگی و شرایط من نگاه کنه که من تواناییشو اون لحظه نداشته باشم و بتونم با استفاده از اون نگاه ،راه حلی برای مشکلم پیدا کنم 

باور کن منم با امید دو سه  درصد تاثیر ،شروع به نوشتن کردم ،امید داشتن بر جوانان عیب نیست  ،دیگه از بین این همه کامنتی که قربون صدقه اش رفتن،راهکارهای غلط بهش دادن که بدتر تو باتلاق و تله های روحی خودش گرفتار بشه ،چندتا جمله ی من که آنچنان تاثیر نمیتونه داشته باشه ،دیگه من وظیفه ام بود باید میگفتم .

اینم بگم خیلی وقتها خوده منم خیلی مشکلات و مسائلم رو همون لحظه که به گوشم میرسه نمیپذیرم ،بعد از یه مدت که روش فکر میکنم،و زمان میدم ،کم کم چشمام باز میشه ،انگار گرد و غبارها کم کم میخوابه و من میتونم حقیقتو قبول کنم .

مشکلات روحی که ریشه ای هستن ،مخصوصا اونهایی که از دوره ی کودکی در آدم شکل میگیرن،شاخه و برگ پیدا میکنن،ریشه دار میشن ،از اون دسته از مسائلی هستن که باورشون،پذیرفتنشون سخته ،چون عمریه با این مشکل زندگی و هم زیستی داشتیم و شده جزوی از وجودمون ،پس یه شبه نمیشه بکنیمش بندازیمش دور ،کم کم باید پیشرفت .

حرفای شما خیلی منو به فکر فرو می‌بره... حرفایی رو بهم گوشزد میکنید که فکر میکنم تا حالا کسی بهم نگف ...

عزيزم قدرشو بدون از کی دارم میخونم، کاش رو به روم بودی بگم مثل من چقدر تلقین کردی بخودت که اون زندانبان وشما زندانی هستی، زندگی خوبی داری، اما رک بگم با چهل سال سن و کلی رنج روزگار کشیده، ایشون توانایی اندکی داره در رسوندن مهرش بهت اونم درد میکشه وقتی میگه بیا ببینم چه مرگته دنبال چارست از نوع خودش مستاصل مونته چرا؟!! چون، به روش خودت که درست میبینی وروش توهم جور دیگر پافشاری داری براشون گارد میگیری، ودر لحظه ممکنه هزاران حالات روحی سنگینو تجربه کنی وته خط برسی تهش تنفره انتقامی هست که گفتی، تو مدیری وزن قدرتی که تودر کلامت در حرکاتت داری مرد نداره، مرد مثل بچست، اون بچه کمبود توجه داره محبت میخواد چرا نشستی داری غم تولید میکنی وسط زندگیت خواهر گلم قدر بدون زندگی‌های سخت‌تر وطافت فراتر از برای شما اینجا هر روز مکتوب میشه، خیانت نمیکنه، اهل زندگی هست، زن خوب تمام دردش تویی اون دردش درگیرشدن ذهنش برای توست، همسرت نه اختلال داره نه هیچی، زن شدی همسر شدی توجه کنی، بسازی نه که یه پا بگیری برای فرار، خواهرم بودی بشدت ملامتت میکردم نمیگم اون حق داره وتو مقصری، تو روح زندگی خونه هستی، بجای تیکه بجای بحث بجای گوشه عزلت رفتن زندگی رو جریان بنداز بابا جان من مردا خنگن ولله خنگن، تربیت میخوان نه از نوع زور از نوع مدارا نه که هرچی گفت بگی چشم، نیازت رو بگو زبون بگیر مهرت رو با همه دل چرکین بودن مثل من ببخش بهش آروم میشه رام میشه، اونم تلاطمه روحش الان، آرومش کن، بفهمش توجهش کن توجه چشم نیست، کنارش بشین نواز‌ کن یاد بگیره نوازش رو اونچه رو ازش ضربه خورده مطمنش کن از اون، تقصیر توست عادتش دادی به چشم شنیدن، خودت باش یکبار صد بار کم نیار درست میشه، ناراحت نشیا آنچه ازون در اومده جلو روت خودت ساختی الان میگی من اسیرم و زندانی،، ازین پوسته کشنده بیا بیرون، بیرون خبری نیست من بهت میگم بدونی خیلی تجریه کردم هم جدایی هم ازدواج دوباره با آدمی که مثل همسرت آسیب از گذشته دوش میکشه، مردها خالی نمیشن شنیده نمیشن مگر تو همسر نیستی تو یعنی فقط باید شنیده شی عزیزم، یکم منطق داشته باشید، اونم بی تو تنهاست اندک توانش اینه که انجام میده ویا بلد نیست، مهر ومهر ومهر دوای حل این زخم زشته، نگاش کن تنفر رو بنداز از دلت بیرون زن نماد عشق هست و فوران انرژي وعشق تو خونه، منم قهر کنم خونه سوتو کوره دائم بارها گفتم تهسه تمام دیدم این بنده خدام تنهاست، خودخواه شدی جون مطمئنی از عشقش بخودت وعادت کردی بچشمت دیگه نمیاد، بیا برو ببین خیلیا حسرت دارن همسرشون اینطور براشون البته به روش خودشون ناراحت شه یا بخواد حفظش کنه، والا همه درای حل مشکل رو با روتخت بودن که خودش تشدید افسردگی هست و حالات ضعف و نقش قربانی بودن تو ضمیر ناخودآگاه خودت بستی خوب چکار کنه،،، مثلا رفتی هیچی نمیشه هیچ جا همین آدم منفور وخونت نمیشه،، عزیزم روانی ندیدی لنگه مال من اونوقت متوجه بودی بد یعنی چی،،، من بخودم رجوع کردم محبت کردم گوشش دادم راهکار دادیم باهم زدیم بیرون حتی خزید کوچیک رو... زندگی کن بانو مادر همسر تو خدای قدرتمندی هستی براش خودتو باوررنداری+؟؟؟؟؟ نمیبینی نشستی چرخ زندگی لنگ حرکت توست، خونه سنگینه؟ و اون آدم مهم نبودی نمی‌گفت روشن باش ز میزنم +؟ مال من ادعای همه چیز داشت ده روز ده روز قهر بود از آدمم گذاشته اما بچه دردم خورد مثلا وقتی توجهشو میخواستم؟! مال تو بدبخت داره علنا گدایی محبت میکنه اینبود پیمان زناشویی شما همسر خانم! ؟؟من در خودم گشتم نق نزدم، دیدمش شنیدمش پای حرفهای روزمره اش نشستم و فهمیدم تنهاییشو،،، برو شاکر وقدردان خدات باش، شکر نعمت نعمتت افزون کند، شاکر خدا باشیم نه مادر نه پدر نه هیچکس همدمت نمیشه،، از فاز غم غصه آی من غریبم وناله بکش بیرون هی نگو آزادی و آل وبل کم کم خودش میگه برو  بیرون،، نرفتی ببینی دادگاه‌ها چخبره از دست مردهای بدی که طاقت یک دقیقش برات محاله، لوس نشو کش نده دادنزن بحث نکن آروم حرف بزن یکبار صدبار گفتم تلاش کن بگو کم نیار اما به زبان مهر واحترام، جواب میگیری گلم

خواهر من شش ماه هست اومده دوتا پسرا گذاشت اومد داغونه 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
عقده ایه.

دخترت چند سالشه

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
2738

منت موندن ونموندنتو سر دختر بیگناهت نزاریه ذره گذشت داشته باشید بابا چی میشه  اخه زنهای قدیمم اگه عین شماها بودن هممون الان بچه طلاق بودیم ی خورده کوتاه بیاید دیگه 

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤
پس چرا مادر شدی ها؟؟؟؟؟ جای مامان من بودی چیکار میکردی؟؟ ۳۲ سالش بود ۶ تا بچه رو با چنگ و دندون تن ...

باباتون چه اخلاقی داشتن تو سن 32سالگی مادرتون؟ 

دنیا اگه عدالت داشت مرد هم بکارت داشت کاربری دوممه قبلی رو به دلیل مسایل امنیتی خودم ترکوندم  
عزیزم...⁦☺️⁩ پس مسبب آشنایی شما آرایشگاه مردونه بوده...😅 آره واقعا گاهی که به گذشته بر میگردی ب ...

آفرین حالا شدی زن قوی وهمسر همراه ای ولله، ببین چقدر کلامت حال موو خوب کرد مراقب زندگی باش، حیفه نازنین بانو، باز سختی هست رنج هست اما فقط برای تو نیست برای همه هست کم نیار خوبی‌اش پر رنگ ببین، و دوستش داشته باش، فریب شیطان رو نخور تو دلت هی ندای بد نده بندازش بیرون اونکه باید بره بیرون انرژی منفی وشیطان هست نه خودت، 

مگه چکار کرده ؟؟بخاطر رفتن به خونه بابات زندگیتون خراب نکن ، اون بچه خودش نخواسته بیاد تو این دنیایی بل بشو ،شما به وجودش آوردی ،پس در برابرش مسئولی 

دنیا به آخر رسیده اینجوری شیون میکنی ؟؟؟انقدر ضعیفی ؟؟

محکم باش دختب ،خود ساخته ، قوی 

مثل ماده شیر دخترت بزرگ کن 

یه مدت بحث مشاجره نکن ،بزار آروم بگیرین

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
عزيزم قدرشو بدون از کی دارم میخونم، کاش رو به روم بودی بگم مثل من چقدر تلقین کردی بخودت که اون زندان ...

آفرین بشما.

اگر مثل شما بدانیم و اگر بهتر از اون عمل کنیم  چقدر عالی میشه همه چیز

مردها واقعا نیاز به مراقبت و دلسوزی دارن

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
آفرین حالا شدی زن قوی وهمسر همراه ای ولله، ببین چقدر کلامت حال موو خوب کرد مراقب زندگی باش، حیفه ناز ...

چقدر زیبا حرف میزنی ❤️ محکم و پر اقتدار ❤️ همیشه تنت سلامت عزیزم

2706