2737
2739
عنوان

بالاخره یه روز ول میکنم و میرم حتی شده به قیمت ندیدن دخترم تا آخر عمر

| مشاهده متن کامل بحث + 16391 بازدید | 339 پست
میدونی چیه استارتر عزیز   نه شما و نه شوهرت هیچ مشکلی ندارین فقط دنیاهاتون باهم فرق داره اخلاقت ...

بله دقیقا... حرفای مشاورمون رو زدید...

ما شبیه هم نیستیم فقط...

و از دو دنیای متفاوتیم با خواسته ها و انتظارات متفاوت.

برای همینه که همدیگه رو درک نمی‌کنیم.

چند ساله ازدواج کردین؟

سال ۹۱

شوهر منم راننده ماشین سنگینه قبلا بهت گفته بودم خیلی از اخلاقاش شبیه شوهر توعه و حتا اینم ک ب زور بچه خاست بازم شبیه شوهر توعه😅😭

لطفا برای خونه دار شدن مادرم ی صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا میکنم مادر بمونی❤️

چه زیبا

خدایا دوووست دارم ... در تمام زندگیم حضورت هست.  مواظب خونوادم باش .مواظب همسر عزیزم .رهای عزیزم دختری که دارم براش مادری میکنم . پسر عزیزم که عشق آجیشه . خواهرام برادرم پدرم .... روحت شاد مادرم ... 
2728
سال ۹۱ شوهر منم راننده ماشین سنگینه قبلا بهت گفته بودم خیلی از اخلاقاش شبیه شوهر توعه و حتا اینم ک ...

چه جالب... آره یادمه قبلا یه چیزایی گفته بودی. 

شما ازدواجتون چطور بود. سنتی بود؟ فامیل بودین؟ 

کنجکاو شدم بدونم البته اگه دوست داشتی بگی.🤗

چه جالب... آره یادمه قبلا یه چیزایی گفته بودی.  شما ازدواجتون چطور بود. سنتی بود؟ فامیل بودین؟ ...

ما روب روی خونمون ی آرایشگاه مردونه بود همیشه میومد اونجا واسه اصلاح موهاش منو اونجا دید چندبار ک از خونه میرفتم بیرون و میومدم گفت ی بارم آرایشگاه بسته بود بارونم میومد تو ماشینومنتظر بودم باز کنه تو از در اومدی بیرون زیر بارون 😅😅😅میگفت محمو تماشات شدم😁هیچی دیگه بعدم اومدن خاستگاری و بعد چندبار اومدن  و پیگیر شدن قبول کردم خانوادمم سخت مخالف پیش دانشگاهی بودم مامانم ک تو دوران نامزدی چندبار میگفت ب هم بزن این آقا میگن بداخلاقه ها میگفتم اصلا حرفشم‌نزن  بعدش ک شناختمش گفتم وای کاش زده بودم ب هم🤧

ما روب روی خونمون ی آرایشگاه مردونه بود همیشه میومد اونجا واسه اصلاح موهاش منو اونجا دید چندبار ک از ...

عزیزم...⁦☺️⁩ پس مسبب آشنایی شما آرایشگاه مردونه بوده...😅

آره واقعا گاهی که به گذشته بر میگردی با خودت میگی کاش حرف بقیه رو گوش کرده بودم کاش نشونه هارو بیشتر جدی گرفته بودم.

اما خوب فکرشو هم که بکنی میبینی اینجور آدما خوبی هاشونم کم نیست...

یعنی میشه بخشید بدی هاشون به خوبی هاشون....

برای راحتی روح و روان خودمون هم که شده بهتره کمی باهاشون کنار بیایم.

2738
عزیزم...⁦☺️⁩ پس مسبب آشنایی شما آرایشگاه مردونه بوده...😅 آره واقعا گاهی که به گذشته بر میگردی ب ...

اره واقعا خوبیاش خیلی بیشتر از حساسیت و محدود کردنشه خیلی ب من و بچه ها اهمیت میده هنوزم عین همون موقه ها ک نامزد بودیم روم‌حساسه ک کار سنگین‌نکنم اذیت نشم همه چی برام فراهم‌میکنه اگه خونوادش بهم بگن بالا چشمت ابرو ک قیامت میکنه ولی من از ترسم اگه یچی هم بهم بگن ب شوهرم‌نمیگم 😅 ولی خب محدودم‌میکنه و سر یچیزای الکی حساسیت نشون‌میده بهونشم اینه که تو خوبی ماهی ولی مردم این زمونه گرگ شدنه من اگه نباشم نمیتونی دووم بیاری بین این مردم  خیلی رشته مامایی رو دوس داشنم ولی نذاشت برم گفت هرچیزی جز رشته های پزشکی منم ی ترم روانشناسی خوندم دیدم اصلا میلی ندارم عاشق مامایی و پرستاری ام دنبالشو ول کردم ولی الان خیلی پشیمونم الان ب روانشناسی خیلی علاقه پیدا کردم ولی از واکنشش میترسم ک بگم‌میخام‌برم

اصلا ب مشاور و روانشناس و این جیزا اعتقاد نداره خاهر

من میدونم همسرتون به مشاور اعتقادی ندارن ،این رو برای شما زدم ،شما که اعتقاد داری خودت برو ،اگه نمی تونی از منزل به هر بهانه ای خارج بشی ،تلفنی و آنلاین که میتونی تماس بگیری 

من میدونم همسرتون به مشاور اعتقادی ندارن ،این رو برای شما زدم ،شما که اعتقاد داری خودت برو ،اگه نمی ...

ب چ شماره ای؟؟؟من تو اینستا از پستای روانشناسی هم ستفاده میکنم

من میدونم همسرتون به مشاور اعتقادی ندارن ،این رو برای شما زدم ،شما که اعتقاد داری خودت برو ،اگه نمی ...

دوست من آب در هاون نکوب همه چیزایی که شما میگی ایشون میدونه دختر باهوشیم هست خوب و بدم میدونه اما حقیقتا وابسته همسرش برای همون بتمام خواسته هاش میگه چشم وگرنه اینکه قرصاشم میخورد همسرش که انقدر نگران سلامتیش کتکش نمیزد چه اتفاقی قراربود بیفته اگه گوش نمیکرد؟ 

ایشون هیچوقت نمیگه نه چون که همسرش رو بیش از حد  دوس داره همسرشونم اینو میدونه برای همون کوتاه نمیاد

حرفاتون قشنگ بود👌

میدونی چیه استارتر عزیز   نه شما و نه شوهرت هیچ مشکلی ندارین فقط دنیاهاتون باهم فرق داره اخلاقت ...

چرا شوهر ایشون مشکل نداره؟!!

همسر ایشون مشکل داره ،تمام این رفتارها و عکس العمل ها غیر عادیه ،ولی متاسفانه ما در جامعه امون این ها رو عادی تلقی میکنیم 

سلطه گری ،خودشیفتگی ،تله های روحی ...اینا خودش نشونه ی اختلال شخصیتی هست 

مردم باید آگاه بشن ،تا این چرخه های روانی غلط درمان بشن،وگرنه نسل به نسل همین ها رو منتقل میکنن،به اسم اینکه این مسائل مشکلی نیست ،تفاوت فرهنگیه !

گوشت کوب...😂 وای خدا از دست تو... شیطون تو هم خودتو زدی به اون راه پنج شنبه شبی خوب داغ دلیش کردی ...

چیزی سنگین تراز گوشت کوب به ذهنم نرسید😂😂

چه داغ دلی 😆😆😉😉

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2706