2733
2739
عنوان

خانوما من باردارم ؟؟؟

681 بازدید | 95 پست

کسی هست با توجه به صورت چشم کف دست حالت های ظاهری و حتی حس ششم بفهمه من باردارم یا ن؟؟😫😫

خانوما هرچی جز بی بی و آزمایش چون بی بی هی هاله میفته و آزمایش یک هفته پیش منفی بود

الانم پنج شش روز از موعد پری میگذره

خواهشا کسی میتونه بگه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر عجولی میدونم صبر کردن سخته اما فعلا صبر کن یه هفته از پری گذشت برو از بده کیست هم ممکنه بی ...

کیست نداشتم هیچوقت 

بخدا میخوام برم دندون پزشکی داره اوضاعش بد میشه

یه ابرو میخوام رنگ کنم مهمونی برم 😫😫

واقعا سخته صبر کردن

2742
کیست نداشتم هیچوقت   بخدا میخوام برم دندون پزشکی داره اوضاعش بد میشه یه ابرو میخوام رنگ ...

اره واقعا صبوری سخته

ولی خب تنها راحش همونه

بی بی هات باید به مرور پررنگتر بشن اگه نی نی باشه

اگه همشون هاله هستن احتمال کیست هس اگرچه قبلا هم نداشتی

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
2740
اره واقعا صبوری سخته ولی خب تنها راحش همونه بی بی هات باید به مرور پررنگتر بشن اگه نی نی باشه اگه ...

میدونی درد سینه و زیر شکم دارم خیلی.نفسم هم موقع غذا خوردت بالا نمیاد یعنی باید باید با هرقاشق آب بخورم.دمای بدنم انقدر بالاست دیشب کف پاهامو با آب یخ خیس میکردم

بله تازه۸ماهشه منم منتظرش بودم براهمون میدونم انتظار سخته

الهی خدا حافظش باشه انشاءالله ❤❤

من جلوگیری داشتم همیشه بچه ام نمی خواستم اما سر این اینبار ک اینجوری شد نمیدونم چرا همش منتظر بچه ام الکی

الهی خدا حافظش باشه انشاءالله ❤❤ من جلوگیری داشتم همیشه بچه ام نمی خواستم اما سر این اینبار ک اینجو ...

ممنون عزیز

بچه زندگیتو از این رو به اون رو میکنه

اولش خیلییی سخته اما خیلیییییی شیرینه کلا هر بوسه اش کیلو کیلو قنده😍😍😍

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
ممنون عزیز بچه زندگیتو از این رو به اون رو میکنه اولش خیلییی سخته اما خیلیییییی شیرینه کلا هر بوسه ...

الهی من عاشق بچه هام.واقعا نعمت و رحمت خدا هستند واقعااا.الهی خدا هرچقدر هرکی میخواد بهش بده

من از عشق بچه ها معلم شدم

2706