2733
2734
عنوان

خانوما من باردارم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 95 پست
الهی من عاشق بچه هام.واقعا نعمت و رحمت خدا هستند واقعااا.الهی خدا هرچقدر هرکی میخواد بهش بده من از ...

عشق الهی اند با تمام دوست داشتنها فرق میکنن

الهی امین

خدا بهترینهارو سر راهتون قرار بده انشالله

منم میخوام معلم بشم

علوم تربیتی خوندم

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم اقدام کردم این ماه ۶روزه عقب انداختم امروزم از دادم ولی منفی بود.بنظرتون درسته یا زود آز دا ...

فک نکنم مثبت باشه

اخه ازمایش دقیقه

سلام منم اقدام کردم این ماه ۶روزه عقب انداختم امروزم از دادم ولی منفی بود.بنظرتون درسته یا زود آز دا ...

سلام گلم راستش ب من گفتن ک آزمایش بتا از دو هفته بعد از اقدام جواب میده اما اگر لقاح دیر انجام بشه ممکنه دیر از دو هفته نشون بده مثلا هفته ی سوم چهارم. خیلی خانوما این براشون پیش اومده 

2731
ببخشید من یخورده بلدنیستم چون تازه عضو شدم.شما گفتین امکانش هست دیرنشون بده؟

اره عزیزم اگر لقاح دیر شکل بگیره در رحم اونوقت دیر تر هورمون ترشح می شه ک تو آزمایش نشون بده 

بخاطر همین نا امید نشو گلم‌صبر کن تا یک هفته ده روز دیگ اگر پریود نشدی باز آزمایش بده.در این حین صبح ناشتا ک ادرارت غلیظ بی بی هم بزن گاهی

2740
من غیر انتفاهی یه ۲سالی رفتم ولی گذاشتم کنار منتظر استخدامی ام موفق باشی عزیز

منم فعلا غیر انتفاعی ام

استخدامی امیدوارم برگزار کنن و قبولمون کنن 🤦‍♀️ 

هرچی خیره موفق باشید عزیز جانم 

منم فعلا غیر انتفاعی ام استخدامی امیدوارم برگزار کنن و قبولمون کنن 🤦‍♀️  هرچی خیره موفق باشی ...

چه جالب

من امسال برا خرید خدمات خواستم برم ولی حیف که نی نیم اذیت میشه براهمون نرفتم

فک کنم خرید خدمات بهتر از غیر انتفاعی باشه

انشاالله.بچه اول.اولین اقدامم هست.اخه من روز دوم و تقریبا سوم خیلیییی کم ترشحات قهوه ای صورتی داشتم که قطع شد.بعدباز تا دوشب پیش اونم باز خیلیییی کم درحدی ک خودمو خشک میکردم می‌دیدم ک باز قطع شد و دیگه ندیدم.اونام خیلی کم بودن.

چه جالب من امسال برا خرید خدمات خواستم برم ولی حیف که نی نیم اذیت میشه براهمون نرفتم فک کنم خرید خ ...

اشکال نداره باور کن تربیت بچه از همه چی بالاتره و اولین وظیفه س. هروقت اگر اگر اگر اذیت نشد اونوقت کار بیرون خوبه.کار درست رو کردی

انشاالله.بچه اول.اولین اقدامم هست.اخه من روز دوم و تقریبا سوم خیلیییی کم ترشحات قهوه ای صورتی داشتم ...

اانشاءالله خونریزی لانه گزینی هست.غیر این علائم دیگ داری؟

وای منم دقیقا اولین اقدام و اولین بچه س.منتها انقدر تو این دو هفته تحقیق کردم دکتر شدم 🤣

2706