2737
2734
عنوان

حرف اکثر فالگیرها🤣🤣🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 65 پست
دوستان فالگیرا و رمالا همشون چاخانو دروغ میگن  اینا اگ ترفندی بلد بودن کلاه برار نمیشدنو خودشو ...

احسنت ...حرفاتون مینه ....کار هر کسی نیس ....این رمالاییم ک الکی دعا و فلان میدن دست مردم بدتر گره میندازه تو زندگیشون

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

احسنت ...حرفاتون مینه ....کار هر کسی نیس ....این رمالاییم ک الکی دعا و فلان میدن دست مردم بدتر گره م ...

دقیقا رمالا و فالگیرا که چاخانانن

اما همین جادوگراهم زندگی خوبی ندارن و بنظرم هرکسی باهاشون سرو سر داشته باشه هم گره میافته تو زندگیش حتی اکه جادوی مورد نظرش درس پیش بره 

اینکارا کلا اشتبان فقط خدا و امید بنظرم

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2742
چند موردسو شنیدم ک موکل خودشون کشته

اره و این جریاناخیلی وحشتناکه🥲

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2738
خیلی ...خودشون خیلی تو عذابن ...مخصوصا ک موکل شیطانی باشه

اره بعد اگه دقت کنی همه اینای که اهل جادو هستن ادمای متوهم و روانی هستی یجورایی

چه برسه ب اینکه طرف خودش جادوگر باشه 

به قول شما یا موکلش میکشتش یا شیطانی ازاب درمیاد

اره بعد اگه دقت کنی همه اینای که اهل جادو هستن ادمای متوهم و روانی هستی یجورایی چه برسه ب اینکه طرف ...

وحشتناکه خواهرم میرفت پیش یکیش ک جلو چشمشون با موکلش حرف میزد یچیزایی درخاست میکرد ک آدم شرم میکنه بگه

وحشتناکه خواهرم میرفت پیش یکیش ک جلو چشمشون با موکلش حرف میزد یچیزایی درخاست میکرد ک آدم شرم میکنه ب ...

وویییی🥲

چه ترسناک 

بااجازت منم برم از هم صحبتی باهات خیلی خوشحال شدم گلم شبت زیبا❤️

خیلی ببخشید استارتر من شرمندم

با اجازتون 

عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم اگه مایل باشین ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید اموزشم میدم

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم
2706