2733
2739
عنوان

حرف اکثر فالگیرها🤣🤣🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 65 پست
دوستان فالگیرا و رمالا همشون چاخانو دروغ میگن  اینا اگ ترفندی بلد بودن کلاه برار نمیشدنو خودشو ...

احسنت ...حرفاتون مینه ....کار هر کسی نیس ....این رمالاییم ک الکی دعا و فلان میدن دست مردم بدتر گره میندازه تو زندگیشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احسنت ...حرفاتون مینه ....کار هر کسی نیس ....این رمالاییم ک الکی دعا و فلان میدن دست مردم بدتر گره م ...

دقیقا رمالا و فالگیرا که چاخانانن

اما همین جادوگراهم زندگی خوبی ندارن و بنظرم هرکسی باهاشون سرو سر داشته باشه هم گره میافته تو زندگیش حتی اکه جادوی مورد نظرش درس پیش بره 

اینکارا کلا اشتبان فقط خدا و امید بنظرم

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2731
چند موردسو شنیدم ک موکل خودشون کشته

اره و این جریاناخیلی وحشتناکه🥲

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2738
خیلی ...خودشون خیلی تو عذابن ...مخصوصا ک موکل شیطانی باشه

اره بعد اگه دقت کنی همه اینای که اهل جادو هستن ادمای متوهم و روانی هستی یجورایی

چه برسه ب اینکه طرف خودش جادوگر باشه 

به قول شما یا موکلش میکشتش یا شیطانی ازاب درمیاد

اره بعد اگه دقت کنی همه اینای که اهل جادو هستن ادمای متوهم و روانی هستی یجورایی چه برسه ب اینکه طرف ...

وحشتناکه خواهرم میرفت پیش یکیش ک جلو چشمشون با موکلش حرف میزد یچیزایی درخاست میکرد ک آدم شرم میکنه بگه

وحشتناکه خواهرم میرفت پیش یکیش ک جلو چشمشون با موکلش حرف میزد یچیزایی درخاست میکرد ک آدم شرم میکنه ب ...

وویییی🥲

چه ترسناک 

بااجازت منم برم از هم صحبتی باهات خیلی خوشحال شدم گلم شبت زیبا❤️

خیلی ببخشید استارتر من شرمندم

با اجازتون 

عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم اگه مایل باشین ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید اموزشم میدم

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم
2706