2737
2739
عنوان

حرف اکثر فالگیرها🤣🤣🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 65 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چندتا شبکه قرآنی دیدم که می گفتن موضوع بستن بخت حقیقت نداره اگه داشت تو قرآن میومد اصولا سه نفر باع ...

عزیزم کاری ب این ندارم ک تو قرآنمون اومده یا ن ....ولی شنیدم ک یسریا از طریق شیطان و کتابهای شیطانی طلسم میکنن ک طرف ازدواج نکنه از طریق اجنه های شیطانی

عزیزم کاری ب این ندارم ک تو قرآنمون اومده یا ن ....ولی شنیدم ک یسریا از طریق شیطان و کتابهای شیطانی ...

بله گره میندازن بی شرفا متاسفانه

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
باور نکن خودتو بیچاره نکن اعتماد نکن اون دعاهایی ک میدن بدتر سنگینی و گره میندازه تو زندگیت

جدی؟ پس ینی غلطه؟ ب من میگف باید باطل السحر بزنی چون دعاهات خیلی سنگینه و بختت بستس من یه زنعمو داشتم از خدا بی خبر خیلی آدم دعایی بود چن بارم دیده بودم ک یه چیزایی مثل روغن سیاه یا آب ریخته بود دم درمون براهمین باورم شدد

🥺واگه بفهمه مجرد ی میگن بختت بستس✌️😆

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2740

واس یکی ازفامیل هامون دعانوشته بودن توسوراخ دیوارخونشون گذاشته بودن روشم گچ گرفته بودن بعدی مدت بیچاره دختره طلاق گرفت

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
فقط اگر میتونی ی نجسی بریز جلو درتون ببخشید ک واضح گفتم 

آخه خونمونو عوض کردیم یه بارم دیدم تو حیاطمون یه حوض کوچیک بود بعد یه گودال بزرگ داشت ک عمیق بود اونجا یه پارچه سبز خیس انداخت

دوستان فالگیرا و رمالا همشون چاخانو دروغ میگن 

اینا اگ ترفندی بلد بودن کلاه برار نمیشدنو خودشون زندگی ارومی داشتن 

حرفایی هم میزنن از رو‌سیاسته ومیدونن چی باید بگن مثلا من همین الان به یکی از کاربرای اینستا بگم تو وابسته گوشی هستی

میگه اره چه جالب از کجا فهمیدی؟

درصورتی که ویژگی بارز نود درصد مردم هست

واماجادو جنبل راسته و حتی تو ادیان مختلف خصوصا اسلام وقران بهش اشاره شده 

جادو حرامه بخاطر دخالت در کارخدا واینکه برکت و ارامش رو از زن گی میبره وکسایی ک اینکارن  زندگی پوچی دارن اکثر نجاست همراهشونه تا جادوشون موثر باشه!

اینا به کل از خدا و دین جدا میشن 

چون جادوبا خدا هماهنگی نداره

نعوذبالله دیدم که ایه قران رو

با نجاست حمل میکنن 

زمان حضرت سلیمان هم ب خاطر استفاده زیاد جادو جنبل  کنترل امور از دست مردم در میره وفاجعه ب بار میاد مستندش هم عست و فیلمشم دیدیم

در اخر بگم جادو کار هر کسی نیست 

اونایی هم که بلدن اخر عاقبت خوبی ندارن و پخش نیستن تو جامعه 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2706