2204
عنوان

گرفتن حق طلاق

74 بازدید | 5 پست

سلام شبتون بخیر 

میخواستم بدونم گرفتن حق طلاق برای خانم چه فوایدی داره 

و دوم هم اینکه در جلسات پایانی گفت و گو و آشنایی با خواستگار مطرح بشه خوبه یا نه؟

باتشکر

چه خوش است راز گفتن، به حریف نکته سنجی، که سخن نگفته باشی ، به‌سخن رسیده باشد😊

مبارکه

موقع صحبت در مورد مهریه صحبت کنید 

کمترین فایده اش اینه که اگر زندگی تون دچار مشکل شد سالها توی پله های دادگاه پیر نمیشید 

دوست خوب من، یه لطفی بکن. "منو تگ نکن" من اینجا میام برای گذراندن وقتم و گاهی کلافه میشم که وقتم رو صرف حل کردن مشکلات عادی و ساده دختران نوجوان کنم. باور کن این مشکلات رو با یه گوگل هم میتونی خیلی خوب حل کنی. اهل چالش هم نیستم. نظر خاصی هم راجع به هیچی ندارم.   چیزی رو بلد باشم خودم میام تاپیک. ممنونم

به جز حق طلاق. حق نصف دارایی. حق کار.حق تحصیل. حق زندگی. حق تفریح و.... حق های دیگه که متعلق به یه خانم بگیر حتما.. 

سکه نون و آب و خوشبختی نمیشه. 

نه که واسه یه سوپرمارکت رفتن التماس کنی... 

این حرفم فقط یه مثال. 

مبارکه موقع صحبت در مورد مهریه صحبت کنید  کمترین فایده اش اینه که اگر زندگی تون دچار مشکل شد ...

تشکر دیشبم اومدین تاپیکم راهنمایی کردین

ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

تشکر دیشبم اومدین تاپیکم راهنمایی کردین ممنونم 

خواهش میکنم

دوست خوب من، یه لطفی بکن. "منو تگ نکن" من اینجا میام برای گذراندن وقتم و گاهی کلافه میشم که وقتم رو صرف حل کردن مشکلات عادی و ساده دختران نوجوان کنم. باور کن این مشکلات رو با یه گوگل هم میتونی خیلی خوب حل کنی. اهل چالش هم نیستم. نظر خاصی هم راجع به هیچی ندارم.   چیزی رو بلد باشم خودم میام تاپیک. ممنونم
به جز حق طلاق. حق نصف دارایی. حق کار.حق تحصیل. حق زندگی. حق تفریح و.... حق های دیگه که متعلق به یه خ ...

ممنون 

ان شاءالله خوشبختی و آرامش قسمت همه