2737
2734
عنوان

از چیه شوهرتون خوشتون میاد؟! +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 126741 بازدید | 1851 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته مطمئنم نظر شوهرت غیر اینه😎

نه نیست همیشه میگه هر جور شده مختو زدم البته اینم بگم شوهر منم خیلی سرش دعوا ‌شد داستان داره موقع ازدواجم چی شد خودش یه تاپیک جدا هست، و بقیه حتی مامانش فک میکنن من مخ شوهرم زدم 😂

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2742
چال گونش  فرم صورت و موهاش یه تیکه رفتارم داره که وقتی میخنده زبونشو رو دندونش تا میکنه که هی ...

چه بامزه 😁

مرد خنگ به درد نمیخوره، مرد باهوش هرچقدرم بودن باهاش سخت تره اما خدا نکنه خنگ باشه 😁

2740
به به چه با سلیقه 👍👌 عالی عالی

فدایت 

فقط من بر عکسم دلم نمیاد دعوامون میشه من فقط حرص میخورم 

مد شده مینویسن همسرم فلان شغل خودم فلان شغل سوال دارید بپرسید منم شوهرم سوپر مارکت داره منم خوراکی خور هستم سوالی درمورد خوردن و خوراکی داشتید در خدمتم🍬🍫🍦🍩🍭
شوهرم دست و دلباز بود جنم کار داشت سرو زبون دار بود 

کاری خیلی خوبه ولی من همیشه از مرد سر زبون دار میترسم شاید چون خودم بی زبونم 😕

از قدش ۱۸۵ هست...از اینکه برای هر کار و مشکل ک بنظره من نشدنی باشه فوری ی راه حل پیدا میکنه...از ابر ...

آره چپ دستی هم جذابه منم خوشم میاد، اینکه شوهرت فقط بخاطر تو ریش بذاره خیلی مزه میده اختصاصی شوهر منم همین طور 😍😍

شبیه بوراک میگن نامزد ک بودیم رفتیم خونه عمم اولین نفر عمم گف اونا شوهرت تو تلویزیون ☺🥲🥲🥲

چه جالب بالا سریت هم گفت شوهرش شبیه بوراک 😁

2706