2733
2734
عنوان

از چیه شوهرتون خوشتون میاد؟! +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 126773 بازدید | 1851 پست

چشماش😍کهربایی سبزعسلی هست.

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از چشماش و لبخندش🥰وقتی میخنده.دلم ضعف.میره براش،برا همینم مشکلات و اخلاق گندشو تحمل کردم🤣

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

منم قد بلند و خوشتیپیش....یادش بخیر واسه زدن مخم چه تیپایی میرد الان با لباس کار میاد میگه سخت نگیر زن🤣🤣

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
2731

من لباشو میدوستم بدنشم ورزشکاریه خیلی خوبه ولی بیچاره اسایش نداره اینقد گازش میگیرم 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶

چال گونش 

فرم صورت و موهاش

یه تیکه رفتارم داره که وقتی میخنده زبونشو رو دندونش تا میکنه که هیچجوره نمیشه توضیح بدم چه مدلی ولی عااااشقشم😍😍😍

هوششم خیلی خوبه

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اینکع هرچی بگیره بهترینشو میگیره 

مد شده مینویسن همسرم فلان شغل خودم فلان شغل سوال دارید بپرسید منم شوهرم سوپر مارکت داره منم خوراکی خور هستم سوالی درمورد خوردن و خوراکی داشتید در خدمتم🍬🍫🍦🍩🍭