2737
2739
عنوان

سلامت را نمی خواهند پاسخ گفت...

20 بازدید | 32 پست
مردم از چشم تو چشم شدن و سلام دادن فراری ان..همش یه جوری ازش در میرن. تو می خوای سلام کنی اون نگاهشو میگیره که یه وقت خدای نکرده بلا به دور یه وقت بهش سلام نکنی ... عجیبا" غریبا...
ONLY. GOD.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
والا من یه بار خواهر شوهر رو دیدم تو خیابون نگو اون از من زودتر دیده بوده ولی به روی خودش نیاورده بعد همه جا پشت سرم گفت فلانی منو دید خودشو زد به اون راه!!! در صورتی که خدا شاهده من ندیده بودم.تا دیدم سلام کردم.
حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
دراکولا جون چرا تاپیکتو ادامه نمیدی؟؟؟؟؟؟؟ من همش منتظرم خععلی باحاله
میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند ولی هیچ یک اثر انگشت مشابه ندارند.. " اثر انگشت تو امضای خداوند است "که اتفاقی به دنیا نیامده ای و دعوت شده ای ..تو منحصر به فردی ، مشابه یا بدل نداری .تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی ..وقتی منتخب بودن ومنحصر به فرد بودنت را یاد آوری کنی ،دیگر خودت را با هیچ کس مقایسه نمیکنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجود تو محو خواهد شد ..
2740
من همینجورم...میتررسم سر حرف باز بشه ... تو خیابون
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
آره نازلی جون بعضی اوقات که آدم حواسش نیست..نه اونو نمی گم.. میدونی طرف تو رو دیده.خیلی هم با هم خوبین.اما نمی دونم چرا فرار می کنن.حوصله یه سلام کوچولو رو ندارن. انگار یه چیزی از روحشون کنده میشه نمی دونم چرا...
ONLY. GOD.
نه که جواب ندم!!! اگه من طرفو ببینم اون حواسش نباشه سلام نمیکنم اون بگه سلام میگم سریع میرم :)))))
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
2706