2752
2734
عنوان

میشه مثل خواهر باهام هم فکری کنید

205 بازدید | 29 پست

من رفتم به کراشم گفتم که بهش علاقه دارم بعد سریع خداحافظی کردم بعد چند روز که دیدمش عادی رفتار کرد و شوخ هم هست مثل قبل باهام شوخی کرد دیگه بعد چند روز گفتم این برای اینکه من معذب نشم به روی من نیاورد من و نمیخواد

خلاصه دو هفته گذشت (ما همکار هستیم)داشتم تلفنی باهاش حرف میزدم به روم آورد منم بی فکر گفتم چه فایده داشت اونم گفت فایده داشت بعدا میفهمی 

حالا دیروز هم بهم خیره میشد باز من امیدوار شدم ولی میگم اگر من و میخواد پس چرا کاری نمیکنه چرا سعی نمیکنه به من نزدیک بشه مثلا من و برسونه خونه یا بهم زنگ بزنه حتی وقتی بهش سلام کردم سرشم برنگردوند، همش منتظره یه جای خلوت ها هم چشم تو چشم بشیم تا تیکه بندازه منم مثل اسگلا لبخند میزنم

این چه وضعشه چه کار کنم

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
بهش کم محلی کن  ببین بخدا حوابه جوری رفتار کن انگار باهاش خیلی غزیبه ای به چند روز میاد پیشت

این کارم میکنم مثلا وقتی وارد اتاق  ما میشه همه باهاش خوش و بش میکنن من اصلا برنمی گردم ولی از طرفی میگم اینجوری از چشمش میوفتن آخه از آدمایی که برن سمتش خوشش  میاد بعد بیش از اندازه خاطرخواه  داره و این و خودش میدونه نمیتونم بزارم دخترای دیگه دلش و ببرن

چاقو بردار بگو تا تیکه پارت نکردم تکلیفو روشن کن 😂😂

واقعا دوستم دارم همین کار و کنم ولی نمیدونم چه جوری  که ضایع نباشه بهش بگم 

این کارم میکنم مثلا وقتی وارد اتاق  ما میشه همه باهاش خوش و بش میکنن من اصلا برنمی گردم ولی از ...

پس سعی کن دیوونش کنی با دلبریات

عقل و ازش بکیر

خوشگلع؟

دعا کنید بختم نیک باشه یه شوهر سالم و خوب بکنم ممنونم محتاج دعا
بهش کم محلی کن  ببین بخدا حوابه جوری رفتار کن انگار باهاش خیلی غزیبه ای به چند روز میاد پیشت

کم محلی جواب هست دیدم تا باهاش حرف نمی زنم میاد سمتم ولی آخه تا کی اینجوری چه جوری حالیش کنم تکلیف من و روشن کنه

پس سعی کن دیوونش کنی با دلبریات عقل و ازش بکیر خوشگلع؟

هم خوشگله هم با ابهته هم جایگاه خوبی داره فکر کن ۵۰ تا مرد تو شرکت هست چشم همه دنباله اینه

چندسالتع؟کاش بهش نمیگفتی دوستش داری تهش پشیمونیه

۹ روز دیگه میشه ۲۸ سالم اونم ۳۰ سالشه ،آخه خواستگار دارم نمیتونم همین جوری پا در هوا بمونم

تو رو خدا از این لحظه ب بعد باهاش سر سنگین باش و بی محلی کن . 

الان غرور پُرِش کرده . مطمعنم 

لطفا لطفا بهش محل نده . حتی یه لبخند هم تحویلش نده . 

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به تو دلی دارم ک هنوز نمیدونم دخمله یا پسر . حدس شما چیه ؟؟؟😍

[QUOTE=339981207]واقعا دوستم دارم همین کار و کنم ولی نمیدونم چه جوری  که ضایع نباشه بهش بگم [/QUOTE

راحت بگو دفعه آخره میگم ببین چی میگه دیدی باز بی محلی  کرد محلش نزار تا خودش بیاد سمتت این واقعا جوابه

2706