2733
2734
عنوان

چجوری بگم بهش دوستش دارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 58 پست
اره ولی بارفتار نشون بده غیر مستقیم بهتره تا اینکه بری رو در رو بگی دوسش داری 

من اصلا نمیبینمش سالی یه بار شاید 

بیا تایپکم اولین تایپک پر بازدید راحب جن و داستان های نی نی سایتی ها 😈جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی.《عاقبت چشم خودم بود،که زد تیشه ی عشق به تنم بی فریاد》
اصلاااا نگو مستقیم

پس چه خاکی بریزم تو سرم جرئت هم ندارم بگم دلم هم داره میپوکه

بیا تایپکم اولین تایپک پر بازدید راحب جن و داستان های نی نی سایتی ها 😈جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی.《عاقبت چشم خودم بود،که زد تیشه ی عشق به تنم بی فریاد》

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطوری

من خودم تجربه دارم گلم طرفم فامیل بود من خیلی 

اشتباه کردم که اول پسش میزدم بعد خودم رفتم سمتش 

معمولا پسرا حتی اگه خودشونم بیان سمتت میگن تو اومدی تا اخرش میزنن تو سرت

مثلا استوری بزار ولی تگش نکن 

بزار طرف بیاد سمتت خودت نرو  پسر ابراز علاقه کنه بهتره تا دختر

میدونم ولی نمیدونم نمیدونم کلا هیچی نمیدونم قاطی کردم 

2731
پس چه خاکی بریزم تو سرم جرئت هم ندارم بگم دلم هم داره میپوکه

میشه بپرسم چندسالتونه؟

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
من خودم تجربه دارم گلم طرفم فامیل بود من خیلی  اشتباه کردم که اول پسش میزدم بعد خودم رفتم سمتش ...

پس چی شد آخرش 

یه‌بار همین کار رو کردم بعد یه بازی بود فوتبال بود بعد گذاشتم اومد دایرکت کلی باهم حرف زدیم و راجب همین بازی خندیدیم ولی بعدش گفت میش یه سوال بپرسم گفتم آره گفت که تو اهل کجا هستی نمیدونم گفت تو منو میشناسی بعد گفت که آخه فالورات همه فامیل ها هستن منم نگفتم گفتم دوست ندارم کسی بدونه و اینا سر به سرش گذاشتم یه کم خندیدم بعد هم دیگه ترسیدم بفهمه کی هستم آنفالوش کردم و بلاک 

فامیل زیاد که نه من حتی تا حالا باهاش هم کلام هم نشستم فقط از دور یه بار خواستگاری منو کرده بود ماما ...

خب یه چندبار استوریش ریپلای کن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2740
میشه بپرسم چندسالتونه؟

۱۷ 

خب یه چندبار استوریش ریپلای کن

کردم یه دوسه بار ولی خب زیاد جواب نمیداد یا اگه ام میداد گنجکاو بود من کیم منم ترسیدم 

پس چی شد آخرش  یه‌بار همین کار رو کردم بعد یه بازی بود فوتبال بود بعد گذاشتم اومد دایرکت کلی ب ...

بزار از اول بگم گلم

جلوی همه دستمو میگرف یه بار بوسیدم خیلی محبت میکرد هر وقت بهش میگفتم داداش خیلی عصبی میشد من اون موقع به شدت غرور داشتم اهمیت نددادم بهش هر جا میرفیتیم که اونا بودن نگاش رو من زوم بود

این اتفاق ها طی پنج شیش سال افتاد بعد دوسال خستت شدماز بی محلی هام اون فالوورم بود هیچچچچ ‌وقت مستقیم نگف دوست دارم 

اولین بار اینستا نصب کردم بعد دوروز ریکوست بهم داد سریع پسش. گرفت 

داشتیم حرف میزدیم من گفتم بهش من به یه نفر به اسم علی علاقه دارم گفت به من چ 

گفتم خیلی ادم خوبیه و فلان 

بعدش طاقت نیاوردم شبش گفتم علی من تویی گف تعجب کرد 

گف هر چی هس یه طرفه سو غیره اسمش علی نبود فقط منظورمو رسوندم 

گفتم خیلی بی احساسی گف کسی که الان بی احساسه یه روزی احساس داشته اولش خیلی تند جواب داد بعدش خیلی اروم باهام حرف زد یکی دو روز گذشت با هم حرف زدیم گف یه چیزی بگم گفتم بگو گف قول میدی قهر نکنی و هیچ وقت منو ول نکنی 

اصلا شوکه شدم 

اون گف یه طرفه س ولی گفتم تو اون حرکات رو انجام (منظورم حرکات بالاس که گفتم دستمو گرفته و..) گف توهم زدی🙁

خلاصه باهم بودیم یهو گف به من پیام نده دیگه 

منم شوکه شدم فهمیدم نامزد کرده بعد یه مدت عقد کردن ولی دختره رو دوس نداشت یکسال از اون ماجرا میگذره ولی زخم قلبم تازه س

شما هم فامیلین؟

خلاصه باهم بودیم یهو گف به من پیام نده دیگه  منم شوکه شدم فهمیدم نامزد کرده بعد یه مدت عقد کرد ...

منم فامیلم🥺

بزار از اول بگم گلم جلوی همه دستمو میگرف یه بار بوسیدم خیلی محبت میکرد هر وقت بهش میگفتم داداش خیلی ...

نه این که توهم نبوده 🥺 منم نمیگم پس بهش

2706