2733
2739
عنوان

چجوری بگم بهش دوستش دارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بگی نتیجه عکس میده...پسرا اینجورین بفهمند کسی بشون علاقه داره کلا ناپدید میشن

آره یه همکلاسی داشتم حس کردم خیلی بهم توجه میکنه بهش گفتم تو منو دوست داری گفت نه بعد هم سرد تر شد

بیا تایپکم اولین تایپک پر بازدید راحب جن و داستان های نی نی سایتی ها 😈جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی.《عاقبت چشم خودم بود،که زد تیشه ی عشق به تنم بی فریاد》
2731
بجای اینکه تو بری بگی دوست دارم یخورده لَوَند باش جذاب باش اونو جذب کن اون بیاد بگه اگرم نیومد بیخیا ...

همین کارم میکنم

بیا تایپکم اولین تایپک پر بازدید راحب جن و داستان های نی نی سایتی ها 😈جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی.《عاقبت چشم خودم بود،که زد تیشه ی عشق به تنم بی فریاد》
نگو اشتباه محضه  تازه طرف حس داشته میگه توهم  نمیگم همه اینطورین ولی ریسکه

آره من بیشتر ب خاطر آبروم هستم چون فامیل هم هستیم 

اخه مگه میشه توهم باشه بابامم متوجه شد😐💔

عزیزم🥺

2740
۱۷ 

ببین من۳۰سالمه.تجربه م بیشتره این احوالات شمارو ماهم داشتیم کم یا زیاد...سعی کن همیشه غرورتو حفظ کنی.شاید الان بعضیا بگن اره بهش بگو ووو اما من بهت میگم نگو.بقول خودت حست یک طرفه هستش...اگربهش بگی جوابش منفی باشه یجور غرورت له میشه اگر قبول کنه یه جور دیگه...سعی کن کمتر بهش فکر کنی تا کمتر توی ذهنت وابسته بشی و بی قرارش نشی 

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
اره بهتره نگی شر میشه که من شد😶🤦🏼‍♀️

وای واقعااااا چه بد

ببین من۳۰سالمه.تجربه م بیشتره این احوالات شمارو ماهم داشتیم کم یا زیاد...سعی کن همیشه غرورتو حفظ کنی ...

آره عزیزم چشم غرورمو له نمیکنم ولی کاری میکنم حسرتم ب دل خیلی ها بمونه اون وقت منم که باید جواب منفی بدم بهشون