2733
2739
عنوان

چجوری بگم بهش دوستش دارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 58 پست

دوست دارم 

قضیه رو. پیچیده نکن... پسرا نمیگیرن غیرمستقیم بگی 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 زیاد میشناسیش یا نه؟ غیر مستقیم باید بگی آدمی هست که جنبه داشته باشه؟

فامیل زیاد که نه من حتی تا حالا باهاش هم کلام هم نشستم فقط از دور یه بار خواستگاری منو کرده بود مامانش مامانم گفته بود کوچیکه دخترم دیگه حرفی زده نشد بعد من الان یک سال و خورده ای هست دوستش دارم ولی از پستای اینستاش فهمیدم شکست عشقی خورده

بیا تایپکم اولین تایپک پر بازدید راحب جن و داستان های نی نی سایتی ها 😈جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی.《عاقبت چشم خودم بود،که زد تیشه ی عشق به تنم بی فریاد》
نگو منکه نگفتم فقط گفتم لطفا دیگه باهم در ازتباط نباشیم و رفتم🥺

چرا خب

بیا تایپکم اولین تایپک پر بازدید راحب جن و داستان های نی نی سایتی ها 😈جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی.《عاقبت چشم خودم بود،که زد تیشه ی عشق به تنم بی فریاد》
2738
چرا خب

چون میخواس بره خواستگاری فقط غرورم له میشد.

بنظرم پسری ک دختری رو بخواد حتی جواب رد هم بگیره تلاش میکنه نیاز نیس بگی

تیکر به وقت معجزه🌱برام دعا کنید معجزه ای ک منتظرشم رخ بده🕊اگه برام دعا کردید بهم بگید خوشحال میشم❤🌱
اگه یه طرفه س خودت اسیب میبینی عزیزم

میدونم ولی دلم جا نمیگیره

حداقل غیر مستقیم بگو

چطوری

نه فکر کنم یه طرفه است😔

اصلاااا نگو مستقیم

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
2706