2137
2106
عنوان

انگلیسی

120 بازدید | 31 پست

چرا روم نمیشه سر کلاس زبان صحبت کنم؟ 

مثلا من جواب سوال رو میدونماا ولی روم نمیشه انگلیسی صحبت کنم🙁🙁🙁

𝒜𝒷𝓈𝓊𝓇𝒹☘️𝓁𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎☘️𝒻𝒶𝒾𝓁𝓊𝓇𝑒☘️𝒻𝓁𝒾𝑔𝒽𝓉☘️ 𝒻𝒶𝒾𝓁𝓊𝓇𝑒☘️𝒻𝓁𝒾𝑔𝒽𝓉☘️𝓅𝑒𝒶𝓀☘️𝓈𝓊𝒸𝒸𝑒𝓈𝓈

اعتماد بنفس نداری

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌   "عمه بلقیس نباشیم"عمه بلقیس به همه چیز کار داشت به اینکه دختر همسایه تازگی ها زیر ابرویش را برداشته به اینکه زن مطلقه ای که طبقه ی دوم زندگی میکرد بعد از نیمه شب برگشته ، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه پوشیده.عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه ی دنیا مثل او به مقوله‌ی نجابت نگاه کنند.هرکس حرکتی میکرد که با عرف و سنت های او‌ نمیخواند عمه بلقیس لبش را میگزید و روی گونه هایش میزداگر خیلی به چالش میکشیدی اش و ثابت میکردی که فلان کار آنقدرها هم بد نبوده میگفت: وااا خدا مرگم بده، پس همسایه ها چی فکر میکنند؟چون اصولآ اینکه بقیه چه فکری میکنند در فرهنگ عمه بلقیسی از اینکه خود آدم چه فکری میکند مهم تر است.«عمه بلقیسی» فرهنگ غالب بعضی کشورهاست.عمه بلقیس ها همه جا هستند و به همه چیز کار دارند. به عقاید دیگران، به لباس پوشیدن دیگران، به آدامس خوردن دیگران، به اینکه کی با کی رفت و با کی آمد.عمه بلقیس ها داعیه دار فرهنگ و شرافت و نجابت و همه ی چیزهای اینجوری هستند.  همه رو میبخشم به جز اونایی که اعتماد بنفس و انگیزه آدما رو می کٌشن. ‏وقتی تو زندگيت به مشكل بر ميخوری،اولين نكته كه بايد بدونی اينه ..."مشكل تو" برای هيچكس مهم نيست :)پس با کسی درد دل نکن نه‌که مشکلتو حل نمیکنهتازه یه سوژه هم میدی دستش تا بر علیهت ازش استفاده کنه

درسمم خوبه ها 

یه روز قبل از کلاس خوب میخونم و.... 

مشکلی هم داخل تلفظش ندارم

تو خوبه انگلیسی روت نمیشه

من سر کلاس جوابم میدونم همون فارسی رو روم نمیشه حرف بزنم😂😂💔

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولوی⁦♥️⁩دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⚠️خدا ممکنه ببردت لب پرتگاه.ولی یا پرتت نمیکنه یا اگه پرتت کنه وایمیسته اون پایین می‌گیردت✴️

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

اعتماد بنفس نداری

داخل درس های دیگه خوب جواب میدم خودم هر دفعه میگم ولی زبان...🙁

2166
تو خوبه انگلیسی روت نمیشه من سر کلاس جوابم میدونم همون فارسی رو روم نمیشه حرف بزنم😂😂💔

وایی فارسی دیگه چیزی نیستت😂😂😂

داخل درس های دیگه خوب جواب میدم خودم هر دفعه میگم ولی زبان...🙁

خب میخای صلوات بفرستم ک بتونی😑

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌   "عمه بلقیس نباشیم"عمه بلقیس به همه چیز کار داشت به اینکه دختر همسایه تازگی ها زیر ابرویش را برداشته به اینکه زن مطلقه ای که طبقه ی دوم زندگی میکرد بعد از نیمه شب برگشته ، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه پوشیده.عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه ی دنیا مثل او به مقوله‌ی نجابت نگاه کنند.هرکس حرکتی میکرد که با عرف و سنت های او‌ نمیخواند عمه بلقیس لبش را میگزید و روی گونه هایش میزداگر خیلی به چالش میکشیدی اش و ثابت میکردی که فلان کار آنقدرها هم بد نبوده میگفت: وااا خدا مرگم بده، پس همسایه ها چی فکر میکنند؟چون اصولآ اینکه بقیه چه فکری میکنند در فرهنگ عمه بلقیسی از اینکه خود آدم چه فکری میکند مهم تر است.«عمه بلقیسی» فرهنگ غالب بعضی کشورهاست.عمه بلقیس ها همه جا هستند و به همه چیز کار دارند. به عقاید دیگران، به لباس پوشیدن دیگران، به آدامس خوردن دیگران، به اینکه کی با کی رفت و با کی آمد.عمه بلقیس ها داعیه دار فرهنگ و شرافت و نجابت و همه ی چیزهای اینجوری هستند.  همه رو میبخشم به جز اونایی که اعتماد بنفس و انگیزه آدما رو می کٌشن. ‏وقتی تو زندگيت به مشكل بر ميخوری،اولين نكته كه بايد بدونی اينه ..."مشكل تو" برای هيچكس مهم نيست :)پس با کسی درد دل نکن نه‌که مشکلتو حل نمیکنهتازه یه سوژه هم میدی دستش تا بر علیهت ازش استفاده کنه

درونگرایی و افسرده درسته ؟ 

فقط 41 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"تیکر بارداری نیست "     زنها را از رقصیدن منع کردند،          از بوسیدن منع کردند،                زنها شاعر شدند،    در شعر هایشان وحشیانه رقصیدند،            بوسیدند.... آواز خواندند اما         خنده نه!          فقط گریستند...
2050
خب پس چرا میری کلاس ؟ باید حرف بزنی یاد بگیری 

برای این که یاد بگیرم خب قشنگ صحبت کنم و.... 

مشکلی تو تلفظ و... ندارممم فقط خجالت میکشم انگلیسی صحبت کنم

درونگرایی و افسرده درسته ؟ 

ممکنه کس عزیزی رو از دست دادی و این اتفاق برات افتاده درست میگم ؟

فقط 41 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"تیکر بارداری نیست "     زنها را از رقصیدن منع کردند،          از بوسیدن منع کردند،                زنها شاعر شدند،    در شعر هایشان وحشیانه رقصیدند،            بوسیدند.... آواز خواندند اما         خنده نه!          فقط گریستند...
چون میترسی اشتباه کنی. تا وقتی سرکلاس حرف نزنی حتی به اشتباه، انگلیسی حرف زدنت پیشرفت نمیکنه

آها باشه از این به بعد سعی میکنم بیشتر فعالیت داشته باشم🙁

درسمم خوبه ها  یه روز قبل از کلاس خوب میخونم و....  مشکلی هم داخل تلفظش ندارم

دردت چیه پ😫😂

صفر تا صدآموزش کیک پزی،خامه کشی،فیلینگ و فوندانت دارم🤩🎂هرکس خواست شرکت کنه پیام بده🤗
2183
ممکنه کس عزیزی رو از دست دادی و این اتفاق برات افتاده درست میگم ؟

یکم افسرده.... درون‌گرا هم بله 

نه کسی رو از دست ندادم... فقط با یکی از دوستام قهرم و زیاد روابطم مثل قبل نیست🙁

دردت چیه پ😫😂

حس میکنم صدام خیلی مسخره میشه وقتی انگلیسی حرف میزنم🙁

تخم کفتر بخور زبونت باز شه

اصلا تخم مرغ نمیتونم بخورم حالت تهوع میگیرم