2137
2106

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

دلمه

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
2050

قورمه سبزی

ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂

مامانم اومده داره واسم خورشت خلال درست میکنه ...جای همگی خالی

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران هزاربار شکرت 👸خدایا خودت تو دلیمو حفظ کن که سالم و به موقع دنیا بیاد 🙏🙏  .پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2183

شامخور نیستیم

سلام لطفا اگر میتونی برام دعا کن به خواستم برسم خیلیییییییی ساله منتظرم دیگه خسته شدم. لطفا اگر میتونی یه سوره یس برام بخون شاید خدا صدای تو رو شنید و انتظار من تموم شد.                                                                                                                                                                               راستی هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.