2733
2734
عنوان

بچه ها به نظرتون حلاله؟؟

489 بازدید | 56 پست

خواهر من کارمند قراردادی ی ارگانی هست،چنبار ازمون استخدامی داده که نمره ی قابل قبول میاورد،ولی خب بخاطر پارتی بازی قبول نمیشد و استخدام رسمی نبود،حالا قرار شده تو اون ارگان تبدیل وضعیت بشه،مثلا نیروهای قراردادی رو رسمی میکنن،ولی فعلا اولویت با فرزندان ایثارگراست،پدر منم ایثارگری ۵ درصد داره،که باهاش خواهرم استخدام میشه،در اصل اگر استخدامم نشه کارمند اون ارگان هست و اخراجش نمیکنن،حقوقشم فقط ۳۰۰ تومن فرق میکنه،بعد از ی مدتم باقی نیروهای قراردادی میخان استخدام رسمی بشن،حالا خواهرم میگه به نطرتون اگه با سهمیه استخدام بشم حلاله

بابای من ایثارگر 5 درصد بود الان داشتم پزشکی شهید بهشتی میخوندم😒

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره حلاله .

اخه نمره ی قبولی رو گرفته پس حقشه که استخدام هم بشه 

در صورتی حلال نبود که نمره ی قبولی رو نگرفته بود و با پارتی وارد میشد

حالم مثل صبح روز پایان جنگه:)حالم خیلیییی خوبه هاا...ولی هرطرف رو نگاه میکنم ویرانیه!هر بار که وسوسه میشدم تکه ای از خدایم را میفروختم،امروز به هر قیمتی خریدارم،خدایی را که مفت فروختم....🙃(جز توکل به خدا سرمایه ای نیست مرا)میشه برا سلامتی امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟!😊💚دنیا جای امنی برا عاشق شدن نیست...🌱تاپیک های کتابخوانی تگم کنید لطفااا😘
2731

آره 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2738
آره حلاله . اخه نمره ی قبولی رو گرفته پس حقشه که استخدام هم بشه  در صورتی حلال نبود که نمره ی ...

نه خب الانم جزو کارمندای خوب اون ارگان هست،اگه استخدامم نشه اخراج نمیشه.ولی خب قراردادی هست

نه بابا چ خبره🤣🤣اصلا تو کنکور به درد نمیخوره،خیلی سهمیه ی کمی داره

کم؟؟؟؟ یارو باباش ایثار گر 5 درصد بود با رتبه 11 هزار دندون تهران اورد😏😏😏 (درحالیکه بقیه زیر 200 . 300 ان)

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
2706