2737
2734

نمیشه که هی میگن تو سکوت کن

شنونده باش 

بذار اون حرف بزنه و بشناسش و ...

حرف نزنم باید نگاه کنم 

نگاه کنم پسر میگه این دختر پسر ندیده ست 😐🍃چشم رو در آورد 

بعدم میگن در مورد حقوق و خونه ماشین نپرس 

نگن فقط پول براش مهمه 

ولی پول واقعا مهمه 😬🙄

به نظر شما سوال چی بپرسی خوبه؟

دست از طلب ندارم تا کام من برآیدیا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید😏😬💪

اول بگو شما بفرمایین ی معرفی از خودتون تامن سوالامو بپرسم از داخل حرفاش بپرس من اینجوری کردم

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه میشه حرف نزد. مگه برگ چغندری. قشنگ حرف بزن خواستع هاتو بگو بپرس ببین برنامش برا آینده چیه. 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

مثلا گفت فلانیم فلان تحصیلات خونه دارم 

من پرسیدم کجاست

بعد شغلم فلانه وحقوقم فلان و.....کم کم‌منم مابین سوال میپرسیدم

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم

سلام گلم

دفعه اول از اعتقاداتش و نحوه رفتار اعضای خانواده باهم فرهنگ خانواده شغل پدر و مادر سطح تحصیلات خانواده 

هدف ۵ ساله ی آقا داماد شغل دائمشون محل سکونت فعلی و قبلی میزان روابط با غریبه و اطرافیان و آشناها 

بخواه ازش خصوصیات خاص  خودشو بگه

2740
کی گفته این چرت و پرتارو؟ بگو فقط میخوان شمارو بندازن بهش و نون خور کم کنن!!

تو نی نی سایت نظر گرفتم 😬😅

کتاب سوالات مربوط به خواستگاری رو مطالعه کن اسم نویسندش یادم نیست. نکات مهمی توش داره

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
اول بگو شما بفرمایین ی معرفی از خودتون تامن سوالامو بپرسم از داخل حرفاش بپرس من اینجوری کردم

میخواهم همین کار رو بکنم 

فرضا اسم و شغل و سنی گفت 

از تحصیلات بپرسم

بعد چی ؟

چون خیلی جدی نیست سوالات ریز نمی‌خوام بپرسم 

قراره اگه هر دو خوش مون اومد جلسه بعدی باشه 

مثلا بپرسم هدف از ازدواج ؟یا مدیریت مشکلات تو خانواده ش ؟

یا مدیریت کردن حقوقش و دستاوردش تا الان 

خوبه ؟

سلام گلم دفعه اول از اعتقاداتش و نحوه رفتار اعضای خانواده باهم فرهنگ خانواده شغل پدر و مادر سطح تحص ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم ❤️❤️

ممنونم از راهنماییت عزیزم ❤️❤️

گلم درآمدشونا جلسه ی دوم بپرسید 

حتما حتما جلسه اول تمرکز بگذار روی آشنایی فرهنگ خانوادشون

و بهشون بگو جلسه اول هست و قاعدتا با سوالات خانواده شروع میشه انشالله قسمت بود جلسات بعدی سوالات شخصی تر خواهد شد

2706