2137
2106
عنوان

چربی زدم😑😑😑+ عکس

48146 بازدید | 1082 پست

بچه ها عکس قبل و بعد میذارم

خدایی راستشو بگید خیلی وحشتناک شدم؟ 😑😑😑

البته فک کنم هنوز هم ورم دارم و هم اینکه بازم ازش جذب میشه (البته امیدوارم ☹️☹️) 

شاید باورتون نشه اما کاربری واقعا دست 3 تا خواهره☹که یکیمون یه جوریه که تاپیکاشم یه جورین😂✋ اگه پیامی بی پاسخ میمونه ببخشیدمون چون احتمالا اون یکی خواهر اعلانات رو باز کرده😤

گزاشتی لایکم کن

❤❤سرگروه رز قرمز❤❤امضای سرگروه هارو چک کنیدشنبه هادرخواست دوستی قبول نمیکنم❤وزن اولیه ۱۰۸وزن فعلی۹5.80۰وزن هدف تا اخر پاییز ۹۲هدف نهایی ۷۵❤تاپیک مانکن های ۱۴۰۰تاپیک آهنگ ورزشیتاپیک وزنچالش جدید👈از شنبه ۶آذر تا جمعه۱۲آذر: چالش دولیوان آب قبل از هروعده ی غذایی.ناشتا ۲لیوان اب ولرم.نیم ساعت قبل از ناهار ۲لیوان .نیم ساعت قبل از شام ۲لیوان!      +       چالش ورزشی : روزی ۳۰تا حرکت چرخش روسی!💪

خریدزعفران نگین بهرامن درخاص ترین بسته بندی ارسال رایگان!

2166

بزار

شب همه ما یکی بود،اما میزان  تاریکی فرق داشت 🌗همین بس که خدا احوال بنده هاشو میدونه 😍امشب حوصله ندارم حالم داغونه مینویسم ۱۶/۰۸/۱۴۰۰ضد حال خوردم   مینویسم که یادم بمونه هیچی دائمی نیس 👌ازدواج تاج افتخار نیست👑😉اما داشتن یه نفر که عاشقت باشه دلیل  خوشبختیه🤴👸 🙃بیاید برای هم ارزو های قشنگ کنیم ،مثلا من دعا میکنم تو خوشبخت و عاقبت به خیر بشی 👸تو هم برا من همین دعا رو بکن😘من خودمم یه آدمه فوق العاده خاص👸 من از مشکلات نمی ترسم  چون خدا  رو دارم 💪من یه دی ماهی هستم خوش پوش،جاه طلب ،یکم لجبازخدا همون‌ لحظه‌ای‌ کنارته‌ که‌ میگی:وای‌ شانس‌ آوردما😍خدا‌ جایی‌ و‌ زمانی‌ دستتو‌ میگیره‌ که که‌ تو‌ به‌ محال‌ بودنش‌ فکر‌ میکردی!چرا عاشق خدا نباشم وقتی بهم میگه تو ریحانه خلقت منی 👸😍   کانال احاطه توی تلگرام پر از متنای قشنگه

چه بلایی سر صورتم اوردم😣😣

شاید باورتون نشه اما کاربری واقعا دست 3 تا خواهره☹که یکیمون یه جوریه که تاپیکاشم یه جورین😂✋ اگه پیامی بی پاسخ میمونه ببخشیدمون چون احتمالا اون یکی خواهر اعلانات رو باز کرده😤
2165

بگذار 

راستو حسینی میگمت

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
چه بلایی سر صورتم اوردم😣😣

کو 😐

🖤🤍تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد🖤🤍                 لحضه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍 بوی خیانت تمام شهر را گرفته ...                                         پس چه شد ادمیت؟!                                            🤍🖤        چیدن یک سیب و این همه تقاص
2183
بگذار  راستو حسینی میگمت

شرف بر درودت

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   

اسی عکسو گذاشتی بگو چتد سیسی زدی و چقد شده

اگه لطف کنیدو منو و ارزوهامو یه صلوات مهمون کنید ممنون میشم دوستای دوست داشتنی ! خدایا ، خدای خوب و مهربونم بخاطر این همه نعمتی که همیشه دراختیارم بوده و قدرشو ندونستم الان یباره میگم شکرت ! پیشاپیش ممنونم که منو به همه خواسته هام میرسونی و ارزوهام و بزودی خاطره  میکنی واسم ! 

کو عکس ؟

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی پر از پستی و بلندیه . هنوز باورم نمیشه باردارم . خدایا دوست دارم تو دلیم دختر باشه . ممنون که انقدر بهم لطف داری ممنون ...          ببین من تند تند مینویسم و استاد غلط املایی هستم . لطفا گیر نده چون حوصله ندارممممم .