2737
2739
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222822 بازدید | 2340 پست
نامزد قبلیم فامیل بود، خون به جگر شدم، انقدر ازش متنفرم انگار شمر زندگیم بود، و دقیقا بر خلاف اینکه ...

ما ی مورد تو فامیل داشتیم ک دخترو پسر با هم ی مدت دوست بودن بعدا ک خانواده دختره به ازدواج راضی نشدن پسره رفت حرفای خیلی بدی پشت سر دختره زد . حتی گفت ما تو دوستی رابطه +18 داشتیم 

کارما زد تو سر پسره الان ورشکست شده و بابت چکاش تو زندانه 

دختره هم ازدواج کرد و خوشبخت شد 

به نظر من کار استارتر صددر صد اشتباه بود یه پیشنهاد بچه گانه و ادامه اشم خیلی هول هولکی و ناجور… مث ...

مثالتون یه کم نا به جا بود، خواستگار میاد آدم میره تحقیق دیگه کجا بره پس ،تحقیق کردن مگه چیزی از دختر کم میکنه! 

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موافق نیستم رفتار آقا طوریه انگار با اکراه قبول کرده فعلا آشنا بشه

اگه با اکراه بود اولش یکم ناز میکرد لااقل،معلومه از قبل به فکر اسی بوده

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2742
پس انتظار داشتید پسره بیاد برای من ناز کنه؟  از خداشم باشه  یخورده ناز میکرد دیگه جوابشو ...

چرا قبول نکنه 

راحت چند سال دوست میشه باهاتون و بعد هم ازدواج معلوم نیست بشود یا نشود 

تو این شرایط هیچ پسری نه نمیگه معمولا 

البته جسارت شما واسم جالبه یعنی کسی هستی که نمیزاری تو زندگیت بهت سخت بگذره همه چی میگی 

موفق باشی 🌺

من با خط ناشناس هی پیام میدادم بش ببینم کسی تو زندگیش هست یا ن ، اونم برگشت گفت اره هست منم کلی خودز ...

چه با مزه

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
باید همون اول ولش میکردی هرچقدرم سخت میبود

بچه بودم اولین دوست پسرم بود ازش بت ساخته بودم 

ولی بالخره رفت و بعدش با ذلت برگشت و گفت چ حیف ک از دستت دادم و دوست دارم و فلان و هر کی جای تو بود انتقام میگرفت 

منم وقتی دیدمش دیگه حسی نداشتم گفتم حالا من دوست ندارم ببخشید ولی مث تو بازیت نمیدم 

2738
من یکی رو درحد مرگ دوست داشتم خیلی میخواستمش هرشب دعا میکردم بهش برسم بعدازاینکه فوت کرد بعداز۱۰سال ...

زن داداشش چرا انقد دیر گفت. خودش چرا مرد

بچه بودم اولین دوست پسرم بود ازش بت ساخته بودم  ولی بالخره رفت و بعدش با ذلت برگشت و گفت چ حیف ...

آخی عزیزم،چی کشیدی تو ،ولی خوب جوابشو دادی

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
آخرش چی شد

بالاخره با هر زحمتی بود رفت ولی دوراشو زد برگشت منم دیگه حسی بهش نداشتم بس ک اذیتم کرده بود دیگه بهش بی تفاوت شده بودم . الان بهم بگن کل دنیارو بهت میدیم با کمیل بمون میگم ارزونی خودتون

بالاخره با هر زحمتی بود رفت ولی دوراشو زد برگشت منم دیگه حسی بهش نداشتم بس ک اذیتم کرده بود دیگه بهش ...

تف بهش

مثالتون یه کم نا به جا بود، خواستگار میاد آدم میره تحقیق دیگه کجا بره پس ،تحقیق کردن مگه چیزی از دخت ...

نه عزیزم بعضیا اول یه سر میرن فقط دختر رو بیینن. یا مثلا طرف فقط زنگ زده… یعنی معلوم نیست اصلا میخواد یا نه… بعد میبینی خانپاده دختره رفتن کل محله تحقیق

مثالتون یه کم نا به جا بود، خواستگار میاد آدم میره تحقیق دیگه کجا بره پس ،تحقیق کردن مگه چیزی از دخت ...

تحقیق نا به جا بله

از آدم کم میکنه. وقتی هنوز خبری نیست بری تحقیق یعنی هولی

2706