2733
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222850 بازدید | 2340 پست
ولی من با اینکه دیگ بهم محل نمیده نمیتونم ولش کنم خودش میگفت ما بهم نمیرسیم رابطه رو تموم کنیم انقد ...

الهی ...درک میکنم. :(( خیلی دلم برای روزای اول تنگ شده .. راستش منم دو سه روز بعد آنبلاکش کردم. اما دیگه روم نمیشه بهش پیام بدم. اونم نمیده. یواشکی دوسش دارم. با اینکه به خودش گفتم حالا که اینطوریه حرف منو نشنیده بگیر .چون منم دلم برات سوخت الکی گفتم دوست دارم. 

اما واقعا داشتم و دارم.

نه نگو پشیمون میشی من به کسی که چند بار خواستگاریم اومده بود پیشنهاد دادم که رابطه از اول شروع کنیم ...

نه اصلا نمیگم🙄

خودمم همینو میگم دوستم مغزمو شستشو داد گفت برو تو دایرکت بگو بش گفتم عمرااا

ولی خب اونم مطمینم حسی داره بم ولی خب سنمون کمه 

من ۱۷ اون ۱۹

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا منم از هر پیام ۸۰ تا لایک خوردم عین چی پشیمونم ک چرا نظر دادم اخه بمن چه ک کی چیکار کرده😐💔

منم از هر کامنت ۱۵۰ تا . حالا ۲تا کامنت و پاک کردم وگرنه وا مصبیتا😑😑👍😐😐

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
نه اصلا نمیگم🙄 خودمم همینو میگم دوستم مغزمو شستشو داد گفت برو تو دایرکت بگو بش گفتم عمرااا ولی خب ...

آره بابا. بعضی دوستا از دشمن بدترن

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
2731
من کار ندارم که خودت پیش قدم شدی به نظرم کار جالبی نبود ولی حرفات قشنگ بود. ولی در مورد اینکه خودت گ ...

واقعا یا پیشگویی یا خودت اینراهو رفتی

باورت نمیشه مث پیشگوییت طرف هی میرفت خودشو لوس میکرد من باید ناز میکشیدم هی میگفت ما ب درد هم نمیخورییییم من میگفتم تو 2 هفته صبر کن 

ب اونروزا فک میکنم از خودم متنفر میشم

نامزد قبلیم فامیل بود، خون به جگر شدم، انقدر ازش متنفرم انگار شمر زندگیم بود، و دقیقا بر خلاف اینکه قرار بود بازیم نده، بازیم داد، انگار که احساسات آدم خمیر بازی هستن. 

ازش دور شو

اسی به نظرم کارت خیلیم درست بود،اینکه میگن پسره زود قبول کرده معلومه از قبل بهت فکر کرده و دوست داره این و مطمئنم,و اینکه میگن چقدر زود گرم گرفته،والا ازدواج من سنتی بود یعنی همسرم بیرون منو دیده بود ولی من نه،اصلا باهم آشنا نبودیم شوهرمم اول روز خواستگاری دیدم همین که بله رو گرفت خواهرش که اومده بود خواستگاری شمارم و خواست ،فردا صبحش دیدم یه شماره ناشناس برام نوشته خیلی میخوامت داخل پرانتز اسمش بود فهمیدم شوهرمه،حالا اسی که میگه فامیلم بودن هم و میشناختن ،خیلی سخت میگیرین بعضیاتون،الانم که ازدواج کردم خیلیم خوشبختم و دومین بچمم باردارم،انشاالله سفید بخت بشی اسی😍❤️

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

به نظر من کار استارتر صددر صد اشتباه بود

یه پیشنهاد بچه گانه و ادامه اشم خیلی هول هولکی و ناجور… مثل کسایی که تا یه خواستگار زنگ میزنه خونشون فوریمیرن تحقیق!

برای ابراز علاقه هزار تا راه قشنگ هست که پسره اصلا نفهمه کجا عاشقت شده، کی دلش گیر کرده پیشت… ببخشید استارتر اما راهت خیلی اشتباه بوده. قطعا پشیمون نمیشی چون به خودت فرصت دادی عشقت رو ابراز کنی اما ممکنه به ضررت تموم بشه

درکل رفتار آقا به نظرم طوریه که انگار خیلی هم علاقه ای نداشته و فقط مودبانه رفتار کرده!

واقعا یا پیشگویی یا خودت اینراهو رفتی باورت نمیشه مث پیشگوییت طرف هی میرفت خودشو لوس میکرد من باید ...

باید همون اول ولش میکردی هرچقدرم سخت میبود

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
واقعا یا پیشگویی یا خودت اینراهو رفتی باورت نمیشه مث پیشگوییت طرف هی میرفت خودشو لوس میکرد من باید ...

پیشگو نیستم که پسرارو میشناسم، خودتو بزار جای پسرا زیاد سخت نیس، آره دیگه ببین پسرا اول میخوان ببینن طرف چقد دوسشون داره و حاضره چیکار کنه، دخترا هم اینو می‌فهمن ها ولی فکر میکنن اگه خیلی عاشق نشون بدن خودشونو جواب درسته در حالیکه غلطه، جواب درست اینه ___دخترا باید به پسر نشون بدن که از یه حدی فراتر نمیرن هم عشقشون هم رفتارشون هم حرفاشون و براشون مهم نیس که پسره بزاره بره، پسره اگه بفهمه چهارچوب داری خوبه( که اینو با امتحان کردن چندین باره میفهمه) براش ارزش داری. 

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚

آخرش چی شد

2706