2733
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222822 بازدید | 2340 پست
😂😂😂✋شما خوبی روشنفکر_#  

چقدر حرص خوردی تو... اخه میدونی من نصف تاپیکارو خوندم حرف حقو میزدی گارد میگرفتن ... بعدا پشیمون میشه از حماقتی که کرده چون هیچ پسری جنبه نداره مطمعن باش

دانشجو روان شناسی🧠 .تاپیک هام در مورد روانشناسی هست دوست داشتی سر بزن🧡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

این چ کاریه اخه دختر خوب 

منم 19 سالم بود همچین حرکتی زدم با یکی از هم دانشکدییام . 

خودم کلی خاطر خواه ! داشتم ولی از اون اقا خوشم اومد و بش گفتم اونم تعجب کرد و بعد یروز از خدا خواسته قبول کرد و رابطمون شروع شد . 

انقدر ک اون تو زندگیم اذیتم کرد فک نکنم تا 100 سال دیگه هم مجموع دردایی ک میکشم با عذابی ک بم میداد برابری کنه 😟 

اخر سرم میگفت تو میدونستی بابای من چیکارس بخاطر اون پیشنهاد دادی! در حالی ک باباش ب فلانم بود 

2738

توروخدا اینقدر کامنتام و لایک نکنیدددد . اعلانام سوووخت خودمم سوختم😑😑😑😑😑😑😑😑

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

من کار ندارم که خودت پیش قدم شدی به نظرم کار جالبی نبود ولی حرفات قشنگ بود. ولی در مورد اینکه خودت گفتی اینو بگم که، تو از این به بعد باید خیلی دختر قوی خودتو نشون بدی یعنی به دلیل جنبه کم پسرا شاید ولت کنه ببینه دنبالش راه میگفتی یا نه، فقط برا اون موقع نظرم اینه که اصلا دنبالش نرو تا خودش برگرده به غلط کردم بیوفته  (پیشگوی اعظم) 

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
آره دقیقا .پسره اومد اولش بهم ابراز علاقه کرد و گفت دوست دارم. اول ازش خوشم میومد.فقط چون خوشگل و خو ...

ولی من با اینکه دیگ بهم محل نمیده نمیتونم ولش کنم خودش میگفت ما بهم نمیرسیم رابطه رو تموم کنیم انقد التماس کردم موند ولی خیلی سرد و خشکه بام غریبه شده دلم تنگ‌شده برا اون ادم قبلی خیلی دعا میکنم ک همه چی دوباره رو به راه شه ولی هر روز ازم دور تر میشه دارم نابود میشم قلبم‌ داره میترکه همش‌استرس اینو دارم ک از خواب بیدار شم ببینم دیگه نیست....😞

منم عاشقم می‌خوام بس بگم ولی میگم نه فامیلیم شاید آبروم بره🤦🙈

نه نگو پشیمون میشی من به کسی که چند بار خواستگاریم اومده بود پیشنهاد دادم که رابطه از اول شروع کنیم نمیدونی چه آبروریزی شد، اونم فامیل بود 

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
وای ،چه بی جنبه ن ،شاید همشون اینجوری نباشن ...

نمیدونم والا

سه مورد اینجوری دیدم من 😶

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
نه هنوز😖

ای بابا

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
توروخدا اینقدر کامنتام و لایک نکنیدددد . اعلانام سوووخت خودمم سوختم😑😑😑😑😑😑😑😑

دقیقا منم از هر پیام ۸۰ تا لایک خوردم عین چی پشیمونم ک چرا نظر دادم اخه بمن چه ک کی چیکار کرده😐💔

2706