2733
2739
عنوان

ارمان و غزاله(کسی از اشناهاشون اینجا هست؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 28750 بازدید | 225 پست

بک لحظه فکر کنید یکی از عزیزانتون این  اشتباه آرمان و غزاله رو بکنند .اونوقت دردی که هر دو خانواده تحمل می کنند شاید درک کنید .خیلی سخته .این که هنوز پدر و مادر آرمان زنده اند عجیبه. تینکه هر چند وقت استرس شنیدن خبر اعدام رو داشته باشی .جلو بقیه بابت کار بچه شرمنده باشی و احساس شکست بکنی بزرگتربن عذابه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمی فهمم وقتی پیدا شدن جنازه یا آثارش رو شرط بخشش گذاشتن، چرا پسره برای نجات جونش نمی گه کجاست. شاید طوری نابودش کرده که اثری ازش نمونده یا قابل پیدا شدن نیست.اینم از پسر 17 ساله بر نمیاد!

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

یه پسر خارجی هم بود ۱۷ ساله،تیکتاکر بود بنظرم ،اونم با ماشین زده بود ب یه زن و بچه ک مردن، دادگاه بهش اولش بیست و پنج سال بعدش پونزده سال حبس داد، 

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
۱۷سالش بوده؟

اون موقع اره

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738
بدبخت؟؟

اره دیگه قاتل بالفطره نیست که بدبخت شانسش گند بوده وگرنه کلی از این دعواها تو جامعه رخ میده هیچ کس طوریش نمیشه

فکرشم بکن یه پسر ۱۷ساله رفته زندان الان مرد شده یعنی تو حساس‌ترین سن تو زندان بوده خیلی سخته من که نمیتونم تصور کنم چه خانواده پسره رو چه خانواده دخترو

خدا برا کافرم نخواد

نمی فهمم وقتی پیدا شدن جنازه یا آثارش رو شرط بخشش گذاشتن، چرا پسره برای نجات جونش نمی گه کجاست. شاید ...

آره دقیقا همینش منطقی نیس، پسره راستشو نمیگه انگار

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
این خانواده چیزی که مشخصه قلبا دنبال قصاصن،ولی مردم به حال خودشون نمیذارنشون،به نظرم بهتر بود اینقدر ...

ادم مجازات می‌کنه فقط درس عبرت باشه برای بقیه خدا کنه اعدام بشه بقیه درس عبرت بگیرن

یه پسر خارجی هم بود ۱۷ ساله،تیکتاکر بود بنظرم ،اونم با ماشین زده بود ب یه زن و بچه ک مردن، دادگاه به ...

اینکه با ماشین غیرعمد بکشی یکیو خیلی فرق داره تا عمدی و تازه بعدم بسوزونیش

2706