2737
2734
عنوان

ارمان و غزاله(کسی از اشناهاشون اینجا هست؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 29818 بازدید | 225 پست
یعنی چی شده دروغ گفته

نه میگفت راست میگه 

میگه سالها تو یهذبند بودن برا اونا هم همینو تعریف کرده میگه واقعا نمیدونه جنازه کجاست

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه با ماشین غیرعمد بکشی یکیو خیلی فرق داره تا عمدی و تازه بعدم بسوزونیش

درسته، اسم اون پسر خارجی رو یادم نیس ولی تو دادگاه معلوم بود خیلی ترسیده بود چقدم کیوت بود بیچاره

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
ولی به نظر من نباید اعدام بشه حداقل نه تا زمانی که از غزاله آدرسی نداده آخه من یه جا خوندم بعد از مر ...

بیمه شو تمدید کردن. پدر و مادرش گفتن هنوز امیدی داشتیم که پیدا بشه. برای همین رفتیم و تمدیدش کردیم.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2731

هنوز ماجرای ریحانه جباری ناراحتم میکنه انشالله که میبخشنش

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
ليسانس  پزشکی چیه؟

آرمان عبدالعالی متولد ۱۳۷۵ است که از هفت سال قبل به اتهام قتل غزاله، دختر مورد علاقه‌اش در زندان به سر می‌برد.آرمان در طی سال‌های حضور در زندان ادامه تحصیل داده و مدرک لیسانس کامپیوتر و فوق لیسانس مهندسی پزشکی گرفته است. آرمان پس از اعتراف به قتل غزاله ۱۹ساله در دادگاه کیفری به قصاص محکوم شد، اما پس از مدتی با پس گرفتن اعتراف خود گفت که غزاله بر اثر یک حادثه جان باخته است. بر اساس اظهارات او، غزاله در پله‌ها پایش سر خورد و به زمین افتاد و از ترس جسدش را در چمدان قرار دادم و بیرون بردم. با گذشت چند سال از این ماجرا و در حالی که هنوز جسد غزاله پیدا نشده بود، مادر غزاله اعلام کرد: اگر آرمان بگوید جسد دخترشان را کجا مخفی کرده است، او را می‌بخشد.

کی چی بشه؟؟؟ غلط کرد دختر مردم رو کشت

من خودم چند سال پیش بهش گفتم نبخش

ولی با مردن اون ادم چیزی برنمیگرده 

و ممکنه به ارامش هم نرسن

هر تصمیمی بگیرن حقشونه ولی من نادونی ارمان رو به پای خانواده نفهم و مغرورش میذارم که حتی یه عذرخواهی هم نکردن

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اگه هم راست باشه شاید یکی دیگه رفته

مثلا فکرشو کنین ک بعد اینکه پسره جنازه رو انداخته باشه تو سطل یکی پیداش کرده دیده زندس بهش رسیده بعدم ک دختره خوب شده  خاسته اینطور انتقام بگیره واااااایییییییب🤐🤐🤐 خودمم ترسیدم

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
اره دیگه قاتل بالفطره نیست که بدبخت شانسش گند بوده وگرنه کلی از این دعواها تو جامعه رخ میده هیچ کس ط ...

ببخشید که زده یک نفر رو کشته حالا میخواستن بذارن چون سنش حساسه بیرون واسه خودش بچرخه

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
یه پسر خارجی هم بود ۱۷ ساله،تیکتاکر بود بنظرم ،اونم با ماشین زده بود ب یه زن و بچه ک مردن، دادگاه به ...

به نظرم اون قصیه‌ش فرق میکنه اینکه ادم با ماشین تصادف کنه چیزیه که ممکنه خدایی نکرده برای هرکسی پیش بیاد واقعا غیر عمد هست گرچه بازم چیزی از سنگینی جرم کم نمیکنه 

اما اینکه بزنی دختر مردمو تو خونت بکشی بعدم خیلی ریلکس جنازشو بندازی سطل اشغال و ...خب این قضیه‌ش خیلی فرق میکنه و یه قتل تمام عیاره!

اره دیگه قاتل بالفطره نیست که بدبخت شانسش گند بوده وگرنه کلی از این دعواها تو جامعه رخ میده هیچ کس ط ...

وقتی یه بچه ۱۷ ساله تونسته آدم بکشه و نیست و نابود کنه جنازه رو یعنی اتفاقا بالفطره روانیه

واقعا بعضی پست ها رو آدم میبینه غم و غصه میگیردش خدایا قضاوت ما رو به خلق خودت ننداز که هیچ مهربونی تو دل بعضیا نیست 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706