2733
2734
عنوان

جداشم یا چیکارکنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 50 پست
پس حتما همون که گفتی پول نداری و هیچی برام نخریدیو رفته به بقیه گفته که‌پدرش بشما اینوگفته .حتما کلا ...

تنها حرفی ک بوده من گفتم چرا همش پول نداری ما چجوری بچه دار بشیم ...همین بوده حرفم

عزیزم حقوقش که بد نیس  میتونست برات  خرج کنه  از بس توقع نداشتی بدعادت شده

اره بنظر منم باید خودش درخواست میکرد منم اولا خجالت میکشیدم از شوهرم چیزی بخوام دیدم دیگه خیلی پررو شد دیگه الان حساب کار دستش اومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بگو مگه مبشه ادم از شوهرش هیچ توقعی نداشته باشه؟ شرعا مخارج من برعهده شه 

تازه خونه که رنگ و اینا کرده بودن کارش تموم شده.بعد باباش به من میگه شما باید یا خودت میومدی خونه رو تمیز میکردی یا پول نیدادی به حسین که یکی روبگیره بیاد کارا رو بکنه....ینی من باید میرفتم رنگای کف خونه رو میسابیدم..یه دختر ۲۳ساله

اره بنظر منم باید خودش درخواست میکرد منم اولا خجالت میکشیدم از شوهرم چیزی بخوام دیدم دیگه خیلی پررو ...

من ینی نخواستم که بعد نگه من روز اول گفتم کارگرم....نخواستم و اینا رو شنیدم اگه میخواستم چی میگفتن!!!یعنی بعد از عقدمون دیگه هیچ عیدی برام هیچی نیاوردن حتی عیدای نوروز هم نمیگفت بیا بریم لباس بخریم

2740

من‌‌ مجردم

اما‌ب نظرم‌کاش مشکل رو بین‌خودتون دوتا حل میکردین‌تا این‌ بی حرمتی ها پیش نمیومد

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

به همه میگفتم تو هر شرایط با شوهرتون کنار بیاید مگر اینکه خیانت کنه بهتون..ولی با خوندن تاپیکت نطرم کاملا عوض شد..جدا شو ..روتون به هم وا شده..یعنی چی مادرت رو زده؟؟؟؟🤐

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2706