2733
2739
عنوان

جداشم یا چیکارکنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 50 پست
خب روز اول نمیدونستی کارگره و نداره؟ اندازه ی تواناییش باید توقع داشته باشی ولی نعلومه قاطی و عصبیه ...

باورتون میشه از وقتی عقد کردیم برا من یه مانتو هم نخریده باشه؟؟؟؟من همه خرجم با مادرمه...من اصلااااا هیچی ازش نمیخوام فقط اونروز بهش گفتم چرا همش نداری پول چجوری ما بچه دار بشیم...گف ۱۰ سال دیگه گفتم اونوقتم من بچه نمیخوام 

ولی عزیزم یه نصیحت شما که میدونی کارگر بوده و خب با این وضع گرونی سخت پول در میاد در ضمن داشته تلاش میکردم برین سر زندگیتون تو دوران عقد یکم توقعت رو کم کن بعدا با سیاست و رفتار درست تو زندگی ازش بخواه و فانعش کن که باید برات خرج کنه ولی نه الان تو دوران عقد اونم بین دو خانواده رفتار شما هم خوب نیست دیگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا جلو همه برداشتی به شوهرت گفتی تواین دوسال نه چیزی واسم خریدی نه چیزی ازت خواستم... جلو همه کوچ ...

جلوهمه بحث رو باباش شروع کرد که تو از این اقا نباید توقع هیچی داشته باشی....منم گفتم چی ازش خواستم چی برام خریده ؟اصن من چیزی ازت خواستم ک بگی میتونی یا نمیتونی بعد به من میگی پر توقع

2731
جلوهمه بحث رو باباش شروع کرد که تو از این اقا نباید توقع هیچی داشته باشی....منم گفتم چی ازش خواستم چ ...

ای بابا

خدا لعنت کنه باعث وبانیشو که الان اکثر دعواها سر بی پولی

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏
2740
بگو مگه مبشه ادم از شوهرش هیچ توقعی نداشته باشه؟ شرعا مخارج من برعهده شه 

بخدا من اصن پیزی نخواستم ازش و اینا رو شنیدم....یه لباس زیرم تو این دوران برا من نخریده همه رو خانوادم میخریدن همیشه

چ بی بخارن

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
بخدا من اصن پیزی نخواستم ازش و اینا رو شنیدم....یه لباس زیرم تو این دوران برا من نخریده همه رو خانوا ...

چرا نخواستی؟ بلید بخوای و بگی ماهانه ی مبلغی بده، البته بجثشو توی خلوت خگدتون با لحن خوب بگو، ب بقیه نگو

حقوقش ماهی ۹ تومنه...بسه به نظرم برای یه زندگی ولی اصلا من چیزی ازش نخواستم که اینا رو بگن

عزیزم حقوقش که بد نیس 

میتونست برات  خرج کنه 

از بس توقع نداشتی بدعادت شده

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 
حقوقش ماهی ۹ تومنه...بسه به نظرم برای یه زندگی ولی اصلا من چیزی ازش نخواستم که اینا رو بگن

پس حتما همون که گفتی پول نداری و هیچی برام نخریدیو رفته به بقیه گفته که‌پدرش بشما اینوگفته .حتما کلا رازنگهدارنیست خودشم

2706