2726
عنوان

جداشم یا چیکارکنم؟؟

586 بازدید | 50 پست

سلام

حالم خیلی بده

باشوهرم یه مشکل خیلی کوچیگ داشتیم که اون با من قهر کرد چون من بهش گفتم چرا همش پول نداری؟

اخه ما عقدیم ۲سالونیمه

داره خونه رو تمیز میکنه ک بریم دیگ سرزندگیمون....

چند شب پیش اومدن با خانوادش خونه ما که مشکل رو حل کنن ولی بحث داشت بالا میگرفت سر اینکه من گفتم ن تو این دوسال چیزی برام خریدی نه من ازت چیزی خواستم بعد عصبانی تر شد و گف من کارگرم و اینا که خالش یهو گفت چرا عصبانیش میکنی؟؟گفتم ینی طلبکارید؟؟؟

و پاشد با داداشم بحث کرد که بیرونش کردیم ک اروم بشه 

بعد خالش برگشت به داداش من گفت تو خیلی دخالت میکنی داداشمم گف من چه دخالتی میکنم اون خواهر منه نمیتونم غصشو ببینم شما چیکاره ای که دخالت میکنی و اصلا کی دعوتت کرده و اینا داداشم باخالش بحثش شد و گف برو بیرون از خونه ما...خالشم هی درو باز کرد و زد به هم گفت من نمیخوام برم بتوچه خونه تو نیست شوهرمم فکر کرد داداش منه داره خالشو میزنه...یهو شیشه رو خورد کرد و داد و بیداد ...باباش اینا داداشمو گرفتن خالشم اونو برد تو خیابون.من رفتم ک بگم دیگه از زندگیم برو یهو اومد منو مامانمو زد  و دیوونه ی واقعی شده بود....قرار بود چند روز دیگه بریم خرید عروسی و جهیزیمون تو خونست هنوز نچیدیم ولی تو خونست!!

بنظر من که خودت بهتر میدونی ولی بخاطر داداشت جدا نشو پسفردا بهش بگی تو زندگیمو خراب کردی

همه رو بذار کنار ببین شوهرت ارزش داره یا نه 

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به چه جرئتی تونست دست رو تو و مامانت بلند کنه حرمت‌ها شکسته شده حتی بد تر از این نمیشه من نمیتونم به کسی بگم جدا شه یا بمونه ولی خودت ببین میتونی همچین چیزی رو ببخشی واقعا گستاخی کرده من اگه بودم نمیگذشتم 

واقعا جلو همه برداشتی به شوهرت گفتی تواین دوسال نه چیزی واسم خریدی نه چیزی ازت خواستم... جلو همه کوچیکش کردی 

جفتتون باید برید مشاور

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏
توروخدا زودتصمیم نگیر با مشاوره مشورت کن اینجا کسی دلش واست نمیسوزه همه میگن جداشو

اتفاقا اوناک میگن جداشو گاهی دلشون بیشتر میسوزه

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2706