2737
2734
ربطی به پرسپولیسو استقلال نداره که اگه استقلال بود حتمن باز ۶تایی میشدن ابروریزیش بیشتر بود بازی بین ...

آخه مشکل اینجاست اگه جا پرسپولیس دیشب استقلال تو زمین بود و می باخت باز پرسپولیسی‌ها خوشحال بودن

هدف اینه سال دیگه این موقع، سر جای الان نباشم 🧚‍♀️🚣‍♀️🚴‍♀️🥳
شدت سوزش بالا اومدن از گروه مرگ با اختلاف 3 4 تا گل زیاد بوده  نه؟!😎😂 شرمنده درکت نمیکنم😂

گروه مرگ یا خدا. البته طبیعی هست وقتی مجیدی میگید اسطوره به قائدی میگید نیمار .بقیه چیزاتون هم غیر عقلانی هست 😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب بازی بود کیف کردم🤣🤣🤣

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇

شما فقط امارو مقایسه کن🤣حالا تیممون از هم پاشیده بود و مدیرمونم مددی ....زاده بود😂خیلی خوب بازی کردیم

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
2728
ربطی به پرسپولیسو استقلال نداره که اگه استقلال بود حتمن باز ۶تایی میشدن ابروریزیش بیشتر بود بازی بین ...

اخی عزیزم😂😂حداقل استقلال با اختلاف 2 تا گل و در شرایطی ک بازیکناش نبودن باخت✌️

ن با اختلاف س تا گل ک نصف بازیکنای جدیدش پاچیده باشن تو😂😂

هرچه در فهم تو آید...آن بود مفهوم تو!ツ
شدت سوزش بالا اومدن از گروه مرگ با اختلاف 3 4 تا گل زیاد بوده  نه؟!😎😂 شرمنده درکت نمیکنم😂

ولی منم ناراحت شدم باختن 

درسته آبی ام ولی اصلا باورم نمیشد جلوی اونا کم بیاریم

خدانگهدار همگی...کاش دنیا فراموش کنه منو...
2740
نبودن منم پول داشتم بازیکن خوب بگیرم قوی بودم

اونا میلیون دلاری خرج میکنن برای تیم هاشون 

برای امکانات تیم هاشون 

بهترینها رو به خدمت میگیرن تا تیماشون هرسال بهتر از قبل بشه 

یه چیز عادیه 

ناراحتی نداره مسابقه س یکی میبره یکی میبازه 

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺

فدا سرش 

ارزشش بیشتر از ایناس

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
گروه مرگ یا خدا. البته طبیعی هست وقتی مجیدی میگید اسطوره به قائدی میگید نیمار .بقیه چیزاتون هم غیر ع ...

نه پ😂بیاییم ب ترابی بگیم کلاغ...

یا ب لک بگیم لک لک؟😂

هرچه در فهم تو آید...آن بود مفهوم تو!ツ