2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا شرایط سختی هست خوش به حال طرفداران تاژکبیر آسیا ابن شرایط براشون عادی هست 

والا ما ب این صحنه های شما عادت داریم جلو اونا😂عمو خربینو یاداوری کنم ک 6 تا ازشون خوردین یا زوده؟!😂😂تا بوووده همین بودههه

هرچه در فهم تو آید...آن بود مفهوم تو!ツ
2740
کشوری ک ابروش پرسپولیس باشه باید بش گف خرابه😂✌️ابروی کشور فقد تیم ملیه تامام

ربطی به پرسپولیسو استقلال نداره که اگه استقلال بود حتمن باز ۶تایی میشدن ابروریزیش بیشتر بود بازی بین دو کشور بود هرکی البته نظری داره ولی ارق داشتن خوبه باای  🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

اخه تو امارم خیلی بد بودین ما باختیم حداقل امارمون خوب بود😂😂کلا یه شوت در چارچوب داشتین😂😂😂

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
یاد خاطرات خودشون میفته العین واسه همین میخندن هنوز رکورد دست تاژکبیر هست ۶ بر ا😂 

شدت سوزش بالا اومدن از گروه مرگ با اختلاف 3 4 تا گل زیاد بوده  نه؟!😎😂

شرمنده درکت نمیکنم😂

هرچه در فهم تو آید...آن بود مفهوم تو!ツ
😆😆😆😆دقیقن همینجوریم

منم 😁فک کنم ایران تنها کشوری باشه ک مردمش از باخت نماینده شون خوشحال میشن 🤒😐😂

هدف اینه سال دیگه این موقع، سر جای الان نباشم 🧚‍♀️🚣‍♀️🚴‍♀️🥳