2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام توروخدا بگو حس پدر مادرشوهرم به من جیه چه تقشه راجب من تو فکرشون میگدره؟ رابطه شوهرم با پدر ما ...

ازت کمی ناراحت و دلخورن انگار

ولی عزیزی 

نقشه ای ندارن اما کلا حواست به زندگیت باشه

هم شما هم شوهرتون باشون خوب میشید

2728
ازت کمی ناراحت و دلخورن انگار ولی عزیزی  نقشه ای ندارن اما کلا حواست به زندگیت باشه هم شما ه ...

از چه نطر حواسم باشه عزیزم یکم توصیح میدی متوجه نشدم؟؟؟؟

منو شوهرم هیج وقت جدا نمیشیم؟؟؟

توروخدا اینم بگو یه نفر تو زندگیم کی میره برا همیشه

از درونه خودمم نمبدونم  فقط وقتی جواب میدم حیلی اذیت میشم و خابم میبره

یعنی چی اذیت میشی؟ یعنی انگار انرژی ت تخلیه میشه؟ و اینکه از کی اینجوری شدی از نظر معنوی ادن قوی ای هستی یا اعتقاد مذهبی نداری؟

2740
از چه نطر حواسم باشه عزیزم یکم توصیح میدی متوجه نشدم؟؟؟؟ منو شوهرم هیج وقت جدا نمیشیم؟؟؟ توروخدا ا ...

حواست به همه چی باشه 

خونتون اون ارامش قبل رو نداره 

شما یا شوهرتون یکم سرد شدین 

اون یه نفر باعث کمی دلخوری تو خونتون میشه 

ولی کم کم میره 

بیشتر ب خودت برس

حواست به همه چی باشه  خونتون اون ارامش قبل رو نداره  شما یا شوهرتون یکم سرد شدین  ...

من سرد شدم شوهرم نه بنظرم ولی اره ارامش ندارم از نطر روحی .. چرا اخه باشون خوب نیشم من که تنفر عمیق دارم ازشون ... حس میکنم همش می خوان صربه بزنن 

من سرد شدم شوهرم نه بنظرم ولی اره ارامش ندارم از نطر روحی .. چرا اخه باشون خوب نیشم من که تنفر عمیق ...

نه عزیز شما خودت خوب باش کسی بدی نمیکنه 

در ضمن داری ی کار اشتباهی میکنی 

ک اگ ادامش بدی برات بد میشه

اره کل انرژیم میره  نه ادم مذهبی نیستم والا.. از بچگی

تا حالا شده چیزی مثل جن ببینی یا صدایی بشنوی یا خوابی؟ کتاب خاصی یا مثلا تمرینات تمرکز انجام دادی؟

،ببخش من انقدر میپرسم ولی حس ششم شما عجیبه عادی نیست باید معلوم بشه از کجاست اگه اذیت میشی ممکنه چیزی باشه خطری حتی خودتو تهدبد کنه من واقعا نمیخوام بترسونم فقط اخه این چیه انقدر مد شده شماها دارین عادی نیست  ،حتما حداقل برو دنبالش جنی چیزی نباشه .این تخلیه انرژی که گفتی نگران کنندس به نظرم