2733
2739
خب خواهرمن چرا نمیری دنبالش .برو حتما پیش ادم های اگاه  دعای توسل بخون قران پخش کن .خودتو نجات ...

گفتن چیزی ک همراهمه خوبه اما انرژی بد زیاد کنارم هست  نمیتونم جایی تنها بمونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شاید کسی باور نکنه ولی جن میدیدم  یبار سوره جن خوندم توخونه بلند تشک بالشتها افتادن از بالا& ...

برید دنبالش برید پیش ادم متخصص خودتونو نجات بدین این چیزا جدیه . به خدا توکل کنید و ولایت حضرت علی و اهل بیت .به خدا اسیب رده میشه بهتون .روتون سوار میشن خیلی سخته بده 

2731
برید دنبالش برید پیش ادم متخصص خودتونو نجات بدین این چیزا جدیه . به خدا توکل کنید و ولایت حضرت علی و ...

من ی مدت بدنم کامل زخم میشد موقع خواب مخصوصا قسمت سینه هام 

و اینکه هر شب موقع اذان انگار ی نفر روبروم بود و بم خبره بود یا با دستاش خفه م میکرد 

اونا خوب شد ی مدت خوب بودم بعد دوباره هر شب یکی دستامو میگرفت میگفت من باید بکشمت 

چشمامو باز میکردم نیم متر با جایی ک خواب بودم فاصله داشتم 

گفتن چیزی ک همراهمه خوبه اما انرژی بد زیاد کنارم هست  نمیتونم جایی تنها بمونم

کی گفته .هر چیزی رو باور نکن .تو یه ادم عادی هستی دلیل نداره این همه انرژی و این چیزا .برو به فکر خودت باش ممکنه هی نشه بری ولی تو فقط خدارو صدا کن برو ... پیش عالمی برو یه ادم درست پیدا کن .تو عادی نیستی انرژی داری از دست میدی تو به بقیه کمک نمیکنی که تو فقط داری یه چیزایی میگی که ما بی خبریم. جن به ذهن انسان تلقین میکنه .من نمیگم حتما جنه من دارم میگم تو دز عذابی ممکنه رفته رفته بدتر شه تا. دیر نشده کاری کنکه احه به تو چه کی فلانی باررداره داری کاری میکنی کمکی به زندگیت نمیکنه 

برید دنبالش برید پیش ادم متخصص خودتونو نجات بدین این چیزا جدیه . به خدا توکل کنید و ولایت حضرت علی و ...

من خیلی میترسم ترسو شدم .... همین الان چراع گوشیم روشنه ... تازه زایمان کردم شوهرم پنج صبح باید میرفت سرکار چهل ردزش گدشته بود بچه ام ... بعد شوهرم‌اومد گفت بیا درو قفل کن برم رفتم در بستم اومدم خوابیدم جفت بجه ام خداشاهده پتو رو سرم بود صداشوهرم بالا سرم میومد که داشت به بچه ام میکفت عزیز بابا بعد سعی کرد پتو از رو من بکشه گفتم نکن خوابم میاد یهو تو همین حالت قلبم تند تند میزد پتو زرم کنار هیچ کس بالا سرم نبود ولی صدا شوهرم بود  خواست بچه ام هم بعل کنه ... بعد یبار دیگه پنج صبح صدا شرشر اب توحمام میومد زنگ زرم خونه بابام اینا گفتم بخدا یکی توحمام بیاین به دادم برسین هیچ کس نبود باز ... مادرم اومد خونه ام یبار بعد رفتم مایین درو باز کردم با دممایی هام وقتی مادرم خواست بره دیرم دمپایی هام نیست کل ساختمون گشتم نبود در بستم اومد داخل گفتم مامان تو برو بگرد ندیرمشون اینا مامان در باز کرد گفت ایناشون جفتن کنار هم چحور ندیریشون گفتم بابا توکه خودت دیدی نبود .... من کل اتاقا قران گداشتم ایت الکرسی هم توهر کمد اتاق حتی در ورود بسم الله زدم

2738
کی گفته .هر چیزی رو باور نکن .تو یه ادم عادی هستی دلیل نداره این همه انرژی و این چیزا .برو به فکر خو ...

دست خودم نیست یهو انگار گوشی من نیست و اراده ندارم میام اینجا تاپیک میزنم 

خیلی خودمو کنترل میکنم هرشب نیارنم

بله حرف هایی م شما میزنی در عمل سخته 

زفتم و هرکار شد کردیم حالام خدا بزرگه 

❤️به حق خود خدا هیچ اتفاقی نمیفته ❤️

من خیلی میترسم ترسو شدم .... همین الان چراع گوشیم روشنه ... تازه زایمان کردم شوهرم پنج صبح باید میرف ...

شما سیاهی همراهته ..توی خونت ی چیز بدی هست انگار دعا سوختن قبلا یا توی اون زمین ی کار بدی کزدن حتما پیش یه کاربلد برو وگرنه علاوه بر خودت بچت هم کم کم میبینه 

بیشتر انگار مال خونتونن

حتما باز برو ببین چه باید بکنی حتما برو پیش متخصص اینا رو سرسری نگذر

چند روز باشوهرم خوبم چند ردز به طرز وحشتناکی بد این مسکلم دارم یکی بهم گفت جنها وقتی نزدیکتن اینجوری دور میشن خوب میشی دیگه نمیدونم حرفش جقدصحت داره

دست خودم نیست یهو انگار گوشی من نیست و اراده ندارم میام اینجا تاپیک میزنم  خیلی خودمو کنترل می ...

دیدی همین دست خودت نبودن زو حدس زدم .شروع کن صلوات بفرست .... به فکر باش خواهر زندگیت تو عذابه بعدا شدید تر کنترلت میکنن این موجودات اگه باشن توو زندگبت. نگو اتفاقی نمی افته اتفاق داره می افته نمی بینی داری سلطه پذیر میسی 

شما سیاهی همراهته ..توی خونت ی چیز بدی هست انگار دعا سوختن قبلا یا توی اون زمین ی کار بدی کزدن حتما ...

خونه جابه جا کردم انگار باخودمن دختر هرجا میرم میان من از دوران راهنمایی اینجورم شدتش قبل بیشتر بود